Manažér úseku telefonického predaja

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800 € (základná fixná mzda) + 40 % kvartálne odmeny
  • Termín nástupu: 1.3.2019
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš zaujímavú manažérsku kariérnu príležitosť?
Máš záujem pracovať v rastúcom segmente, si samostatný, kreatívny a zodpovedný ?
Hľadáme dynamického človeka, ktorý bude rozvíjať náš úsek telefonického predaja.

Čo bude tvojou náplňou práce ?

Riadiť činnosť a zamestnancov daného úseku.
Riadiť aktivity prevádzok telefonického predaja s priamou zodpovednosťou za prevádzkové, finančné a predajné výsledky.
Zabezpečovať implementáciu cieľov, navrhovať a implementovať riešenia pre zvýšenie predaja.
Zodpovedať za plnenie dohodnutých SLA, pravidelnú analýzu a reporting.
Spolupracovať s ostatnými zložkami pri implementácii nových produktov, procesov, metodík, systémov a iných zmien.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel
Microsoft PowerPoint
Microsoft Outlook

Vodičský preukaz

B

Kto je pre nás ideálny kandidát?

Má skúsenosti s manažmentom ľudí min. 3 roky ( tím minimálne 10 ľudí).
Má prax v oblasti služieb zákazníkom min. 5 rokov.
Vie riadiť a motivovať tím ľudí.
Má otvorenú myseľ, inovatívny a proaktívny prístup.
Nechýba mu rozhodnosť a organizačné schopnosti.
Charakterizuje ho vytrvalosť, húževnatosť a asertivita.

Ak sú toto tvoje vlastnosti a silné stránky, radi Ťa spoznáme.

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
P.O.Box 75
820 16 Bratislava 216

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Hiblárová

ID: 3568638   Dátum zverejnenia: 3.1.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1800 € (základná fixná mzda) + 40 % kvartálne odmeny