Hovoria vám, že je nemožné skĺbiť kariéru a záľuby?
U nás je to inak
Vďaka flexibilite mám čas na seba aj na prácu, nech som kdekoľvek.
Michal Dulanský, expert controllingu
Miesto práce
Zlaté Moravce
Mzda
Základná zložka mzdy (brutto) od 576 EUR/173,92 hodín + variabilná zložka mzdy, ktorá je závislá od výkonu a bez výšky stropu – priemerný zárobok na pozícii je 1500€
Pracovný pomer
na dohodu (brigády), živnosť

Telekomunikačný poradca v Telekom Doma v Zlatých Moravciach

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komunikovať so zákazníkmi a pomáhať im nájsť tie najvýhodnejšie riešenia
• Dokončovať s nimi objednávky
• Spolupracovať s bandou odvážnych kolegov
• Zarábať viac ako inde

• SUPPORT SYSTÉM – PODPORU A POMOC OD OSTANÝCH KOLEGOV
• Mesačný zárobok za 5 až 7 hodín denne od 1500 - 3000€
• Tablet s 10GB internetu
• Ďalšie výhody Telekom Doma ( firemné auto po zaškolení aj na súkromné účely )
• Do terénu nebudete jazdiť autobusom :)

Zaujala vás táto ponuka? Do výberu sa môžete prihlásiť kliknutím na „Mám záujem o túto pozíciu“ a vyplniť formulár.
Budeme radi, ak nám napíšete aj pár riadkov o tom, čo vás na tejto pozícii zaujalo.
Následne sa vám čo najskôr ozveme s informáciou o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Náboj a chuť niečo robiť
• Ambície pracovať aj na IČO
• Ochotu učiť sa a kariérne sa posunúť vyššie (pokiaľ chcete kariéru)
• Hľadať riešenie, namiesto porazeneckého „to nejde“

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
FORUM, Bajkalská 28
817 62 Bratislava
ID: 3496102  Dátum zverejnenia: 17.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná zložka mzdy (brutto) od 576 EUR/173,92 hodín + variabilná zložka mzdy, ktorá je závislá od výkonu a bez výšky stropu – priemerný zárobok na pozícii je 1500€