Obchodný reprezentant Telekom Doma - PP kraj

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná zložka mzdy (brutto) od 576 EUR/173,92 hodín + variabilná zložka mzdy, ktorá je závislá od výkonu a bez výšky stropu – priemerný zárobok na pozícii je 1400
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Telekom Doma je nadštandardná služba, ktorá prináša zákazníkom novú úroveň obsluhy v pohodlí domova. Zákazníci nemusia nikam chodiť a čakať. Profesionálny tím Osobných predajcov najlepšie pozná lokálne technológie a má pre zákazníkov najvýhodnejšie riešenia. Zákazníci sa môžu spoľahnúť na serióznosť silnej značky a rýchlosť inštalácie. A to všetko u nich Doma!

Pozíciu obsadzujeme pre nášho obchodného partnera: Ajilon Slovakia, s. r. o., ktorý bude vaším zamestnávateľom.
Pozíciu obsadzujeme pre Popradský kraj vrátane všetkých okresov: Liptovský Mikuláš, Kežmarok, Levoča, Poprad, Stará Ľubovňa, Spišská Nová Ves

Vašou úlohou na uvedenej pracovnej pozícii bude:
- Prvý kontakt s klientom a zisťovanie jeho priorít
- Predkladanie návrhov riešenia v podobe služieb spoločnosti Slovak Telekom
- Konzultačná činnosť, poskytovanie servisu a nadväzovanie novej spolupráce
- Príprava a uzatváranie zmlúv
- Starostlivosť o existujúcich klientov
Cieľom je poskytnúť naším zákazníkom exkluzívnu starostlivosť v podobe vlastného telekomunikačného ambasádora , ktorí pôsobí v ich regióne.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- Príjemné vystupovanie
- Orientácia na výsledky
- Komunikatívnosť a samostatnosť
- Schopnosť vytvárať a udržiavať si dobré vzťahy so zákazníkmi
- Skúsenosti v oblasti obchodu, prípadne z telekomunikačného sektoru sú vítané, nie sú však podmienkou
- Samostatné plnenie pracovných úloh

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Iné výhody

ČO ŤA BUDE TEŠIŤ ❓
- Atraktívne finančné ohodnotenie: mesačná odmena za výkon
- Možnosť zaujímavých výhier (v roku 2017 dovolenka v Dubaji , v roku 2018 v Thajsku)
- Možnosť kariérneho postupu už po prvých 6 mesiacoch spolupráce na pozíciu
manager obchodnej skupiny
- Bezplatný vzdelávací systém, ktorý zabezpečí Váš osobný a profesijný rozvoj
- Flexibilný pracovný čas

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
FORUM, Bajkalská 28
817 62 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Slovak Telekom
E-mail: poslať životopis
ID: 3461031   Dátum zverejnenia: 17.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná zložka mzdy (brutto) od 576 EUR/173,92 hodín + variabilná zložka mzdy, ktorá je závislá od výkonu a bez výšky stropu – priemerný zárobok na pozícii je 1400