Manager Telekom centra - značková predajňa Košice

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800€ brutto + variabilná zložka mzdy
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád(a) mobilné telefóny, nové technológie, inovatívne služby? Baví ťa komunikovať s ľuďmi? Si súťaživý(á) a rád(a) zdolávaš výzvy? Chceš sa naučiť, ako sa robí biznis v medzinárodnej spoločnosti, ktorá hrá prvú ligu? Tak si tu správne. Práve hľadáme posilu - manažéra do Telekom centra pre nášho obchodného partnera MH Plus, s.r.o. (tzn. na značkovú predajňu).

KTO SME A O ČO SA SNAŽÍME
Zavolať babičke, poslať fotky e-mailom kamarátke, pozrieť sa na nete, čo hrajú v kine, pozerať filmy bez reklám. Umožňujeme ľuďom zdielať svoje radosti aj starosti, šetriť čas, komunikovať... na diaľku, kdekoľvek, rýchlo a každý deň, prostredníctvom volaní v pevnej i mobilnej sieti, dát a televízie. Sme líder, ktorý posúva tento svet vpred. Sme Telekom.

AKÁ PRÁCA NA TEBA ČAKÁ
- plná zodpovednosť za chod predajne a všetky procesy prebiehajúce v predajni
- riadenie a vedenie tímu predajcov
- zodpovednosť za plnenie stanovených predajných cieľov
- zabezpečenie spokojnosti zamestnancov - zaškoľovanie, podpora a ďalší rozvoj
- zabezpečovanie spokojnosti zákazníkov, kvality obsluhy na predajni, poradenstvo zákazníkom
- sledovanie aktuálnych akcií, cien, sledovanie trhu a vývoja konkurencie
- zodpovednosť za pokladničnú evidenciu, evidenciu dochádzky, evidenciu príjmu a výdaja tovaru
- uzávierka a kontrola tržieb, preberanie dennej tržby a zabezpečenie jej odvodu
- kontrola vedenia podkladov pre účtovníctvo a administratívnych záznamov
- riešenie sťažností a reklamácií
- účasť na poradách vedenia spoločnosti a potrebných školeniach

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

ČO BUDEŠ POTREBOVAŤ KU SVOJEJ PRÁCI?
- nevyhnutná prax v danej oblasti a skúsenosti s vedením väčšej skupinu ľudí
- skúsenosti v motivácii tímu a budovaní pozitívnych vzťahov
- orientácia na výsledky
- vysoké pracovné nasadenie
- schopnosť nastaviť a kontrolovať krátkodobé a dlhodobé ciele predaja
- zodpovednosť
- samostatnosť
- flexibilita
- výborné organizačné zručnosti
- komunikačné schopnosti
- schopnosť zvýšiť predaj a znížiť náklady
- iniciatívnosť
- kreativita
- odolnosť voči stresu

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Iné výhody

PREČO SA K NÁM PRIDAŤ?
Budeš pracovať pre spoločnosť, pre ktorú je len to najlepšie dosť dobré. Neustále inovácie, nové technológie, najnáročnejší zákazníci. A k tomu potrebujeme najlepších ľudí, ktorým ponúkame predovšetkým tieto štyri veci:
1) Tvoj príjem je v tvojich rukách. Máš možnosť do veľkej miery si ho ovplyvniť cez bonusy a výhry v rôznych súťažiach.
2) Si dobrý(á)? S nami budeš ešte lepší predajca! Podporíme ťa v tvojom raste, máme prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania.
3) Získaš produkty Telekomu za výhodné ceny alebo ich dokonca budeš môcť zadarmo testovať ako prvý.
4) V našom tíme sú dobré vzťahy s kolegami, príjemná pracovná atmosféra a práca sa stáva zábavou.
AKÉ PRÍNOSY PRÁCA MANAŽÉRA EŠTE MÁ?
Zarobíš si dobré peniaze, budeš súčasťou spoločnosti, ktorá posúva tento svet vpred, a získaš vzdelanie, ktoré sa ti bude hodiť v každom drese, v ktorom budeš v budúcnosti hrať.

Ďakujeme, že si to dočítal(a) až sem! Vážime si to. Tešíme sa na Tvoju reakciu - zaslanie profesného životopisu na adresu: [email protected]

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
FORUM, Bajkalská 28
817 62 Bratislava
ID: 3447204   Dátum zverejnenia: 9.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800€ brutto + variabilná zložka mzdy