Špecialista bezpečnosti

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. 1100,-€ brutto (v závislosti od zručností)
  • Termín nástupu: : dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si študentom vysokej školy, čerstvý absolvent, alebo už más pracovné skúsenosti, ale stále to nie to pravé čo hľadáš?

Si inovatívny, baví ťa pracovať s ľuďmi a máš „fresh thinking“? Vyznáš sa v IT a zaujíma ta téma bezpečnosti a ochrany dát?

Chcel by reprezentovať bezpečnosť vo firemných projektoch alebo sa podieľať na bezpečnostných inováciách (biometria, inteligentné kamerové a vstupné systémy, security monitoring and analytics, atď.) ?

Ak sú odpovede na tieto otázky ÁNO, neváhaj a ozvi sa nám a dozvieš sa viac o tom ako môžeš naštartovať svoju kariéru v oblasti informačnej bezpečnosti.

Ponúkame zaujímavé benefity, odborný rast a príležitosť pracovať s najmodernejšími technológiami vo veľkej spoločnosti, pracujeme DIGITAL (možnosti homeoffice, práca počas štúdia a pod.) ale hlavne sa zameriavame na hľadanie inovatívnych riešení)

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

: analytické myslenie

: ochota učiť sa nové veci a prehlbovať znalosti

: dynamika, ambícia a orientácia na cieľ

: veľmi dobré komunikačné, prezentačné a vyjednávacie schopnosti,

: proaktívny a iniciatívny prístup

: študent min. 3 alebo 4 ročníka vysokej školy technického zamerania

: anglický jazyk – aktívne, znalosť technickej angličtiny

: technologický prehľad v oblasti IT a bezpečnostných technológií

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
FORUM, Bajkalská 28
817 62 Bratislava

ID: 3446583   Dátum zverejnenia: 12.7.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min. 1100,-€ brutto (v závislosti od zručností)