Big Data Engineer

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1100 euro v závislosti od zručností a odbornej praxe.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre agilný Big Data tím hľadáme novú posilu, ktorá bude zodpovedná za návrh a rozvoj Big Data platformy v našej spoločnosti. Máš 2 a viac rokov skúseností v oblasti Big Data a chceš sa stať súčasťou tímu, ktorý má na starosti rozvoj a využitie týchto moderných platforiem? Rád riešiš komplexné úlohy a chceš sa podieľať na využití týchto technológií pre zefektívnenie už existujúcich procesov a hľadanie nových možností ich využitia? Potom neváhaj a prihlás sa do výberového konania na pozíciu Big Data Engineer a staň sa súčasťou tímu, ktorý je zložený z IT expertov a Business Data Scienticts.

Doplňujúce informácie:

Základná zložka mzdy v hrubom: od 1100 euro mesačne.

Základná zložka mzdy sa uplatní pri pracovnom čase 40 hodín týždenne.

Základná zložka mzdy sa bude odvíjať od vzdelania, schopnosti, zručností a odbornej predchádzajúcej praxe kandidáta.

Súčasťou odmeňovania na tejto pozícii je variabilná zložka mzdy, ktorá Vám môže byť priznaná na základe rozhodnutia zamestnávateľa, vzhľadom na Váš dosiahnutý výkon až do výšky 15% z ročnej mzdy.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

-Min. 2 roky na obdobnej pozícii

-Znalosť platforiem pre spracovanie dát (Hadoop ekosystém – znalosť Cloudera prostredia výhodou)

-Znalosť SQL

-Znalosť Impala, Hive, Spark, Flume, HBase výhodou

-Znalosť Python, Scala alebo Java výhodou

-Znalost ETL nástrojov výhodou

-Rozvoj a udržiavanie znalostnej bázy už implementovaných riešení

-Účasť na lokálnych i medzinárodných projektoch

-Analytické myslenie, ochota učiť sa, proaktívny prístup

-Komunikačné a prezentačné zručnosti

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Iné výhody

Získate prácu ktorá Vás bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov.

Okrem toho u nás nájdete:
- širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry
- vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
- atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet
a pod...)
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- flexibilný pracovný čas
- kompenzácia pri práceneschopnosti

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
Bajkalská 28
817 62 Bratislava

ID: 3396554   Dátum zverejnenia: 22.5.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 1100 euro v závislosti od zručností a odbornej praxe.