Akvizítor

  • Miesto práce: Bratislava, Prievidza, Trenčín, Liptovský Mikuláš, Martin, Žilina, Banská Bystrica, Lučenec, Zvolen, Poprad, Prešov, Košice
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu obsadzujeme pre partnera Slovak Telekomu:SIDIT, s. r.o. Spoločnosť si vyhradzuje právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov do ďalšieho kola výberu, t.j. k osobným pohovorom.

Máš rád(a) mobilné telefóny, nové technológie, inovatívne služby? Baví ťa obchod a komunikácia s ľuďmi ? Rád(a) zdolávaš výzvy? Chceš sa naučiť, ako sa robí biznis v medzinárodnej spoločnosti, ktorá hrá prvú ligu? Tak si tu správne. Práve hľadáme posilu do tímu Akvizítorov.

Kto sme a o čo sa snažíme:
Zdieľať informácie kedykoľvek a kdekoľvek, bezpečne a spoľahlivo. Sme rýchly a na našej 4G sieti dostupný takmer všade. Staráme sa o váš každodenný život doma aj v práci. Prinášame vám inovácie, ktoré uľahčujú a spríjemňujú svet okolo nás. Sme líder s nekonečnými možnosťami a silným zázemím.

Aká práca na teba čaká :
Úlohou akvizítora je získať zákazníkov, vybudovať si s nimi obchodný vzťah a byť im nápomocný pri riešení TELCO/IT problémov a požiadaviek. Budeš zodpovedný za predaj našich biznis produktov a noviniek zo sveta ICT. Budeš pomáhať firmám robiť ich biznis a sebe plniť svoje sny. Kto by nechcel byť najlepší predajca v regióne?!

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Čo budeš potrebovať ku svojej práci ?
Výbava nášho obchodníka zahŕňa predovšetkým: obchodného ducha (budeš robiť biznis a predávať naše produkty ), silnú orientáciu na zákazníka (musíš vedieť vytvoriť obchodný vzťah so zákazníkom, aktívne počúvať, argumentovať, a schopnosť riešiť jeho potreby ), flexibilitu a samostatnosť ( zodpovedať za získaných zákazníkov )

- skúseností s predajom a starostlivosťou o biznis zákazníkov,
- prehľad v oblasti IT/ICT/TELCO,
- schopnosť práce s PC a Internet aplikáciami.

Prečo sa k nám pridať ?
Budeš pracovať pre spoločnosť, pre ktorú je len to najlepšie dosť dobré. Neustále inovácie, nové technológie, najnáročnejší zákazníci. A k tomu potrebujeme najlepších ľudí, ktorým ponúkame predovšetkým tieto tri veci:
1) Tvoj príjem je v tvojich rukách. Máš možnosť do veľkej miery si ho ovplyvniť cez bonusy.
2) V našom tíme sú dobré vzťahy s kolegami, príjemná pracovná atmosféra a práca sa stáva zábavou.
3) Budeš súčasťou spoločnosti, ktorá posúva tento svet vpred, a získaš skúsenosti, ktoré sa ti budú hodiť v každom drese, v ktorom budeš v budúcnosti hrať.

Ďakujeme, že si to dočítal(a) až sem! Vážime si to. Tešíme sa na Tvoju reakciu - zaslanie profesného životopisu.

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte na e-mailovú adresu jana.madecka@sidit.cz.
V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.
Do predmetu správy uveďte mesto, ktoré Vám vyhovuje.

Uvedená pozícia je ponúkaná zmluvným partnerom Slovak Telekom, ktorým je spoločnosť SIDIT s.r.o. Za pochopenie ďakujeme.

Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
FORUM, Bajkalská 28
817 62 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Huráková
E-mail: poslať životopis
ID: 3299627   Dátum zverejnenia: 13.2.2018