Vedúci tímu kontaktného centra

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Ponúkaný plat (brutto): motivujúce finančné ohodnotenie v závislosti od výsledkov
  • Termín nástupu: 1.3.2018
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zvažuješ, že je čas posunúť sa v kariére o kúsok ďalej? Alebo Ťa láka skúsiť prácu v jednom z najdynamickejších odvetví - telco biznise? Máš rád/a výzvy, motivujú Ťa náročné ciele, zmeny Ťa vedia nakopnúť? Si rodený leader a rád ovplyvňuješ ľudí za účelom dosiahnutia cieľov? Tak hľadáme práve Teba, práve teraz posilňujeme našu prevádzku o vedúceho tímu, ktorého hlavnými zodpovednosťami budú:

- viesť tím zamestnancov kontaktného centra, tak aby spoločne dosahovali stanovené ciele,

- zabezpečovať implementáciu cieľov vo zverenej oblasti, navrhovať a implementovať riešenia pre zvýšenie efektívnosti práce, predaja a zákazníckej spokojnosti,

- zabezpečovať plynulý chod prevádzky a predaja prostredníctvom riadenia a monitorovania výkonu, kvality a produktivity zamestnancov,

- zodpovedať za prevádzkové plnenie stanovených kvantitatívnych a kvalitatívnych ukazovateľov,

- realizovať koučingové aktivity zamerané na rozvoj a zvyšovanie profesionálnej úrovne pridelených zamestnancov,

- identifikovať rozvojové potreby pridelených zamestnancov a poskytovať návrhy na zlepšenie kvality ich práce,

- poskytovať individuálne poradenstvo a podporu zvereným zamestnancom v oblasti ich odborného rozvoja.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ak máš skúsenosti s riadením kolektívu/tímu, považuješ sa za lídra, máš schopnosť motivovať svojich kolegov či podriadených a sám si pozitívny a motivovaný, máš predpoklad byť v tejto práci úspešný.

Prozákaznícka orientácia, cit pre biznis, zodpovednosť a plnenie stanovených cieľov sú pre túto prácu najdôležitejšie:-)

prax v riadení ľudí v obchodnej oblasti vítaná

MS Office

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Iné výhody

- príjemné pracovné prostredie
- motivujúce finančné ohodnotenie závislé od výsledkov
- zamestnanecké produkty zdarma alebo za výhodné sumy
- stravné lístky hradené zamestnávateľom na rámec zákona
- príspevok do 3.piliera
- teambuildingové aktivity

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
P.O.Box 75
820 16 Bratislava 216

Kontakt

Kontaktná osoba: Dominika Kollárová-Vargová

ID: 3285708   Dátum zverejnenia: 13.1.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.