Biznis Developer pre ICT/IoT

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného obchodníka, ktorý vie nájsť a rozvíjať zaujímavé obchodné príležitosti v oblasti ICT a IoT. Čo budeš u nás robiť:

- realizovať predaj produktov a služieb v spolupráci s account manažérmi

- vyhľadávať a rozvíjať nové obchodné príležitosti

- analyzovať a vyhodnocovať predajné výsledky

- koordinovať spoluprácu s partnermi a vytvárať s nimi dlhodobé obchodné vzťahy

- viesť rokovania s partnermi s cieľom zabezpečiť vhodné podmienky pre predaj produktov a služieb

- koordinácia realizácie dodávky riešení v spolupráci s presales a delivery

- spolupráca pri implementácii nových produktov a riešení

- vykonávať návrhy a zmeny v pracovných a metodických postupoch týkajúce sa priamo alebo nepriamo predajnej činnosti

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady:

- presviedčacie schopnosti a negociačné schopnosti

- diplomatické jednanie

- flexibilita,

- strategické a analytické myslenie,

- dôslednosť,

- kreativita,

- asertivita,

- prezentačné schopnosti,

- orientácia na výs./ cieľ,

Prax:

- min 2 roky skúseností s predajom a starostlivosťou o korporátnych zákazníkov,

- prehľad v oblasti telekomunikačných a informačných technológií / riešení

Zručnosti a znalosti:

- vedenie rokovaní

- skúsenosti pre realizácii obchodných prípadov

- veľmi dobré znalosti MS Excel, Word, Powerpoint

- znalosť tvorby zmluvnej dokumentácie

- tvorba Business Case

- vendor manažment

- vývoj produktov a riešení prínosom

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
Bajkalská 28
817 62 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Daniela Greschner

ID: 3282674   Dátum zverejnenia: 10.1.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.