Senior manažér B2C controllingu Slovak Telekom a T-Mobile CZ

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: : Bratislava a Praha
  • Ponúkaný plat (brutto): : dohodou
  • Termín nástupu: : dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

: riadiť činnosť a zamestnancov zvereného organizačného útvaru na slovenskom a českom trhu,

: zodpovedať za controlling, finančné .riadenie a riadenie nákladov B2C (rezidenčného) segmentu,

: zodpovedať za komunikáciu s manažmentom, plánovanie, prípravu analýz a reporting,

: riadiť finančný a plánovací proces v oblasti B2C net marže,

: analýza a schvaľovanie B2C propozícii a nových produktov

: zodpovedať za kontrolu analýz, modelov, národných a medzinárodných business casov, navrhovať odporúčania pre manažment,

: riadiť controllingovú podporu pre strategické iniciatívy a projekty

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

: analytické myslenie, schopnosť interpretovať finančné závery analýz a hľadať alternatívne riešenia, komunikačné schopnosti

: min. 8 rokov skúsenosti v oblasti financií, controllingu

: skúsenosti s business case modelingom a vyhodnocovaním

: dobrá orientácia vo finančných výkazoch

: znalosť MS Office - Excel, PowerPoint na pokročilej úrovni

: pracovné miesto obsadzujeme pre federálnu štruktúru Slovak Telekom a T-Mobile Česká republika

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
FORUM, Bajkalská 28
817 62 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Peter Luprich

ID: 3281505   Dátum zverejnenia: 9.1.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.