Brigáda v tíme Enterprise Architektov a Network Stratégov

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoznajte ako funguje Enterprise Architektúra (EA) a Network (NT) Stratégia v Telekomunikačnej spoločnosti. Spoznajte procesy, procedúry, produkty, aplikácie a systémy najmä v oblastiach zriaďovania služieb, poskytovania služieb a odstraňovania porúch našich zákazníkov.

U nás si svojíte aký majú vplyv procesy, procedúry a produkty na aplikácie, informačné systémy a ich vzájomnú interakciu. Naučíte sa, resp. zdokonalíte v analytickej práci, v popisovaní a tvorbe Enterprise Architektúry pomocou jazyka ArchiMate a naučíte sa vidieť súvislosti, spoznáte nové IT a NT technológie ich potenciál a prínosy.

Získate jedinečnú skúsenosť v oblasti riadenia a tvorby Enterprise Architektúry a NT Stratégie. Tieto získané skúsenosti Vám rozšíria obzory, nájdete väčšie výzvy, pre prácu na unikátnych projektoch, nájdete možnosti rozvíjať svoje schopnosti a zručnosti. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov. V prípade obojstrannej spokojnosti máte možnosť získať si zamestnanie ešte počas školy.

A čo bude Vašou úlohou?

- analyzovať, mapovať aplikácie,informačné systémy, zakresľovať a modelovať podľa metodiky ArchiMate do centrálneho EA repository (Enterprise Architect sparxsystems),

- mapovať a analyzovať info-flow a interface medzi aplikáciami a systémami,

- analyzovať a identifikovať funkčné duplicity aplikácií, info-flow, interface,

- podieľať sa na analýzach aplikácií a navrhovať ich optimalizáciou,

- podieľať sa na pridelených úlohách v rámci projektov pri tvorbe architektúry,

- vypracovávať ad hoc analýzy a podklady pre odborné stanoviská v rámci pridelenej oblasti a navrhovať opatrenia pre zjednodušenie IT architektúry a zníženiu investičných a prevádzkových nákladov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

- nadšenie pre prácu v danej oblasti,

- analytické myslenie, schopnosť riešiť problémy,

- vytrvalosť, dôslednosť, samostatnosť a zmysel pre detail

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Iné výhody

Získate prácu ktorá Vás bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov.

Okrem toho u nás nájdete:
- širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry
- vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
- atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet
a pod...)
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- flexibilný pracovný čas
- kompenzácia pri práceneschopnosti

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
Bajkalská 28
817 62 Bratislava

ID: 3259020   Dátum zverejnenia: 2.12.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.