Senior špecialista DevOps automatizácie

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava, Žilina, Banská Bystrica, Košice
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa stať členom tímu, ktorý pracuje s najmodernejšími technológiami, zavádza v IT DevOps a vytvára budúcnosť IT infraštruktúry úspešného telco operátora? Chceš nám pomôcť zautomatizovať testovanie, build a nasadzovanie aplikácií a migrovať ich na náš private cloud? Chceš pracovať s najmodernejším cloudovými technológiami (OpenStack), containers, softwarovo definovanými sieťami? Chceš nasadiť open-source technológie vo veľkej spoločnosti? Potom hľadáme práve Teba a neváhaj sa nám ozvať!

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- min. 2 roky predošlej praxe na obdobnej pozícii

- tímový hráč s analytickým myslením, chuťou odborne rásť a vzdelávať sa

- znalosť nástrojov a procesov nasadzovania aplikácii v prostredí veľkej korporácie (Ant, Maven, Git, Jira, SVN, Jenkins a i.)

- Znalosť nástrojov na automatizáciu testovania (Selenium, HP UFT, LoadRunner a i.)

- Znalosť skriptovacích programovacích jazykov (Python, shell scripts)

- Výhodou je znalosť automatizačných nástrojov (Jenkins/Puppet/Chef/Ansible/Salt/Jira/Git/ Confluence), znalosť container virtualization technológií (Docker/Kubernetes/Docker Swarm/ RedHat OpenShift) a znalosť cloud technologií (OpenStack/Cloud Foundry/Amazon AWS/Microsoft Azure)

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Iné výhody

Získate prácu ktorá Vás bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov.

Okrem toho u nás nájdete:
- širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry
- vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
- atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet
a pod...)
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- flexibilný pracovný čas
- kompenzácia pri práceneschopnosti

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
Bajkalská 28
817 62 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Hančáková

ID: 3242971   Dátum zverejnenia: 15.11.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.