Bavia ťa online dáta? Máme pracovnú príležitosť s mega porciou dát!

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: 1.12.2017/Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si už zažil/a strart-upy a korporácia nie je pre teba priveľké sústo pridaj sa k nám! Hľadáme do našej digital partičky fajn človeka, ktorého baví analytika online dát. Dostaneš priestor pre:

- navrhovanie a vyhodnocovanie A/B testovania webových stránok, aplikácií a online kampaní

- nastavovanie Google Analytics a ďalších analytických nástrojov a pravidelná práca s nimi

- celkovú správa analytických dát od získavania až po tvorenie insightov

- vytvorenie, sledovanie a reportovanie KPIs podľa jednotlivých kanálov

- sledovanie výkonnosti webových stránok a online kampaní

- navrhovanie optimalizácie komunikačných aktivít na základe získaných dát

- vytváranie návrhov pre zmeny na webe a v online kampaniach a vyhodnocovanie vplyvu zmien na výsledky

- pravidelné reportovanie výsledkov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

tímovosť

analytické myslenie

orientácia na výsledok / cieľ

koncepčné myslenie

samostatnosť

spoľahlivosť

tvorivý prístup k práci

predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii

Microsoft Excel - pokročilý

Google Analytics

Google AdWords

SQL

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
Bajkalská 28
817 62 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Daniela Greschner

ID: 3238426   Dátum zverejnenia: 10.11.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.