Senior IT biznis konzultant

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád vyhľadávaš a zdieľaš informácie? Dokážeš porozumieť potrebám biznis zadávateľov i IT riešiteľov, vzájomne ich zladiť a vyjednávať biznis zadania a IT riešenia optimálne pro obe strany? Tak potom hľadáme práve teba a neváhaj nám poslať CV!

U nás budeš mať možnosť:

- spoznať potreby, produkty a business procesy jednotlivých interných klientov,

- aktívne spolupracovať na príprave a formulácií požiadaviek a rozsahu projektov s vlastníkmi aplikácií a služieb, zabezpečovať ich zrozumiteľnosť a úplnosť nutnú pre návrh technického riešenia

- konzultovať pripravované business požiadavky v ich ranných štádiách, komunikovať technické možnosti riešenia do business útvarov

- zastupovať, vysvetľovať a presadzovať potreby business zadávateľa počas celého návrhu technického riešenia, vysvetľovať nejasnosti v zadaní

- komunikovať s internými zákazníkmi pri príprave dlhodobých programov a stratégií

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Počítačové znalosti - programátor

UML - pokročilý

- min. 3 roky predošlej praxe na obdobnej pozícii

- MS Office- pokročilý

- znalosť UML výhodou

- komunikačné a vyjednávacie zručnosti

- proklientske myslenie

- analytické a strategické myslenie, orientácia na výsledok

- koordinačné zručnosti, schopnosť prioritizovať

- tímová orientácia, stresuodolnosť

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Iné výhody

Získate prácu ktorá Vás bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov.

Okrem toho u nás nájdete:
- širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry
- vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
- atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet
a pod...)
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- flexibilný pracovný čas
- kompenzácia pri práceneschopnosti

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
Bajkalská 28
817 62 Bratislava

ID: 3210546   Dátum zverejnenia: 10.10.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.