JAVA Developer (OSS systems)

  • Miesto práce: BA alebo NR alebo PN alebo BB alebo KE, Bratislava, Piešťany, Nitra, Banská Bystrica, Košice
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si fanúšikom inovácií a máš zmysel pre detail? Chceš získať zaujímavú špecializáciu v telco oblasti? Nebojíš sa nových výziev? Ak si odpovedal áno, potom hľadáme práve teba na pozíciu Javu vývojára pre OSS systémy.

A čomu sa budeš u nás venovať?

- Analyzovať a vyvíjať Java aplikácie nad relačnou databázou v oblasti zriaďovania telco služieb

- Podieľať sa na analýze a dizajne požiadaviek prevažne v rámci väčšieho tímu.

- Implementovať a uskutočňovať systémové testovanie daných požiadaviek

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - programátor

Java - pokročilý

- min. 1 rok na pozícii java programátora (aj formou stáže či trainee programu počas VŠ)

- aspoň základná znalosť relačných databáz

- Spring framework a PL SQL výhodou

- analytické myslenie, dôslednosť a zameranie na detail

- time-management, spoľahlivosť, odolnosť voči stresu

- otvorenosť novým výzvam a inováciám

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Iné výhody

Získate prácu ktorá Vás bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov.

Okrem toho u nás nájdete:
- širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry
- vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
- atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet
a pod...)
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- flexibilný pracovný čas
- kompenzácia pri práceneschopnosti

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
Bajkalská 28
817 62 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Hančáková

ID: 3186232   Dátum zverejnenia: 13.9.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.