Operátor CNC - frézy, 4 a viac osé zariadenia

SLOVAK TECHNO EXPORT - PLASTYMAT s.r.o.

Miesto práce
Strážske
Termín nástupu
ASAP
7,6 EUR/hod.mzda predstavuje minimálnu hodinovú mzdu v hrubom, finálna mzda bude závisieť od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava, ustavenie a opracovania položiek  frézovaním
- Obsluha CNC frézy
- Dodržiavanie predpísanej technológie
- Znalosť čítania technickej dokumentácie, používania meradiel
- Kontrola, meranie kusov podľa predpísanej dokumentácie
- Plnenie stanovených výrobných noriem s dôrazom na rýchlosť a presnosť výroby
- Samostatná príprava a ustavenie materiálu, nastavenie stroja
- Plnenie výrobných požiadaviek podľa pokynov nadriadeného

Príspevok na stravovanie

13. plat vo výške 100 % priemerného mesačného zárobku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Ostatné znalosti

Fanuc (CNC) - Základy
Siemens Sinumerik - Základy
Čítanie výkresov - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Operátor CNC strojov, Frézar

Počet rokov praxe

3

  • výhodou je znalosť systému FANUC alebo Siemens Sinumerik
  • práca je vhodná pre kandidáta, ktorý je vyučený v odbore a má skúsenosti na obdobnej pozícii
  • znalosť výkresovej dokumentácie podmienkou
  • samostatnosť, precíznosť

Sme strojárska spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 1992 so zameraním na výrobu výrobkov z technických plastov a rôznych kovov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Pavlov
Tel.: +421905842672
E-mail: poslať životopis
ID: 4813234  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7,6 EUR/hod.