Príležitosť pre skúseného šéfkonštruktéra drevostavieb/ koordinátora projekčných prác s vášňou pre inovácie a kreativitu

SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.

Miesto práce
Pstruša, Vígľaš-Pstruša
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 2 500 EUR/mesiacMzda zahŕňa prémie a bonusy podľa dosiahnutých výsledkov. Možnosť práce aj na živnosť: 2100 - 3400 €/ mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímajú ťa moderné drevostavby? Máš záujem pracovať s najlepšími v obore ? Vieš kresliť v CAD programoch alebo v programe SEMA? Sú pre teba výzvou inovácie v oblasti drevostavieb a máš chuť sa ďalej vzdelávať a rozširovať svojevedomosti? Si flexibilný pri organizovaní a riešení úloh? Si cieľavedomý a upriamený na dosahovanie výsledkov a kvality? Chceš mať prácu, pri ktorej vidíš reálny výsledok?

Ak áno, tak hľadáme práve Teba!

Rozširujeme náš tím v spoločnosti, ktorá postavila viac ako 350 drevostavieb. Pripravujeme nové atraktívne realizácie stavieb pre našich zákazníkov.

Miesto výkonu práce: Pstruša, Vígľaš - Pstruša

Náplň práce:

  • Samostatné vypracovávanie projektových dokumentácií stavebno-architektonickej časti pre stavby do 300 m2
  • Vypracovanie návrhov konštrukčných a realizačných detailov stavieb
  • Koordinácia a zosúladenie prípravy projektovej dokumentácie a zapracovanie stavebných profesií do výrobno-montážnej dokumentácie
  • Koordinácia tímu projektantov pri vypracovaní výrobno-montážnych projektových dokumentácii v CAD a SEMA programoch
  • Zadávanie hotových a prekontrolovaných výrobných výkresov do výroby, priamo vedúcemu výroby
  • Spracovanie podkladov, výmer a výpisov pre nákupné oddelenie
  • Komunikácia s dodávateľmi pri riešení úloh
  • Spravovanie a tvorba knižnice konštrukčných detailov
  • Vypracovanie ložného plánu a expedičného listu
  • Vedenie inovačných tímov a spolupráca na tvorbe inovácií s inými oddeleniami spoločnosti

  • práca s najlepšími v obore
  • možnosť podieľať sa na architektonicky, technologicky a ekologicky jedinečných stavbách budúcnosti.
  • zvýhodnené ubytovanie a služby v Demänová rezort
  • dochádzkový bonus vo výške 100€ za mesiac
  • notebook podľa vlastného výberu
  • bezplatné softvérové školenia respektíve iné školenia potrebné k výkonu práce
  • príspevok na dopravu resp. služobný automobil na cestu do práce pri trvalom pobyte viac ako 30 km
  • v prípade väčšej vzdialenosti uchádzača možnosť príspevku na ubytovanie
  • flexibilná pracovná doba, možnosť práce po zapracovaní čiastočne na home-office
  • možnosť kariérneho rastu
  • náborový príspevok vo výške 300€
  • vysoká podpora priameho nadriadeného

Informácie o výberovom konaní

Máme záujem len o dlhodobý a seriózny pracovný vzťah!

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedenie požiadavky pre obsadenie pracovnej pozície.
Spoločnosť REAL ESTATE SLOVAKIA, s.r.o. je firma s 19- ročnou históriou. Vo svojom projekte XHOME skĺbila profesionálne skúsenosti a nadšenie ľudí pracujúcich v oblasti architektúry, výroby drevodomov, developmentu bývania a rekreácie.

Zaslaním životopisu dávate súhlas:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti Real Estate Slovakia s.r.o. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 6 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.6.2024 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

drevné stavby, konštrukcia nábytku a interiéru

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
ArchiCAD - Mierne pokročilý
SEMA - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- ochota pomáhať vedeniu aj tímu spolupracovníkov

- pracovitosť, samostatnosť, serióznosť
- vysoká schopnosť komunikácie
- technická predstavivosť
- čítanie výkresovej dokumentácie - výhodou
- znalosť s 2D/3D CAD programami a programom Sema resp. Dietrich na pokročilej úrovni
- prax na podobnej pozícii je výhodou

Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít, stavebníctva, energetiky a cestovného ruchu. Základnou myšlienkou holdingu je prinášať nové hodnotné realizácie myšlienok, ktoré zlepšujú životné prostredie a životy ľudí.
Súčasťou tohto holdingu sú : REAL ESTATE SLOVAKIA s.r.o.( cca 60 pracovníkov) , DEMÄNOVÁ VILLAGE s.r.o. ( cca 100 pracovníkov)
Projekty, ktoré v skupine realizujeme prinášajú inovatívne a progresívne riešenia, ktoré majú dlhodobý prínos pre regióny, v ktorých sa nachádzajú.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimíra Melechová
Tel.: +421905214444
E-mail: poslať životopis
ID: 4826931  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac