Pracovník Fun centra Demänová rezort

SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.

Miesto práce
Demänovská cesta 584, Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
870 EUR/mesiacv závislosti od oblasti práce a skúseností + samozrejmosťou sú príplatky v zmysle Zákonníka práce. Čím šikovnejšie a častejšie budeš pracovať, tým väčšiu výplatu môžeš získať. Konečná výška mzdy závisí od tvojho pracovného výkonu, schopností a proaktívneho prístupu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš pozitívny postoj k životu a si tímový hráč?

Hľadáme hlavne zodpovedných, šikovných a ochotných spolupracovníkov s chuťou učiť sa a pracovať. Ak si túto prácu ešte nerobil, ale máš chuť pracovať v super kolektíve, hľadáme práve teba a nemáme problém zaučiť.

Ponúkame prácu vo FunCentre, na klzisku, 3D bludisku a kolotočoch.

Naše podmienky:
- ochota dochádzať do Demänovej
- ochota pracovať manuálne
- zdravý úsudok a priateľské vystupovanie
- proaktivita

Pracovný čas: krátky/dlhý týždeň, ale vieme sa prispôsobiť podľa dohody

Prečítajte si o nás:
www.demanovarezort.sk
www.funcenter.sk

- práca v príjemnom prostredí a priateľskom kolektíve
- zvýhodnené vstupy do našich prevádzok (wellness, reštaurácia, obchod Kriváň, Mara Camping)
- zmeny sa dajú dohodnúť
- vysoká podpora priameho nadriadeného
- po osvedčení možnosť dlhodobej spolupráce
- možnosť ubytovania
- zabezpečenie stravy
- mzda korektne vyplácaná, peniaze na ruku nedávame
- možnosť príspevku na rekreáciu po odpracovaní 2 rokov

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, avšak kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky pre danú pozíciu.

V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti Slovak Property Group a.s.
Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 12 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo, Gastronómia, Cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť a zodpovednosť
- trpezlivosť a vzťah k fyzickej práci
- ochota a chuť pracovať aj počas náročných dní
- vzťah k ľuďom
- dochvíľnosť
- prax na pozícií animátor, obsluha zábavných atrakcií je výhodou

Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít, stavebníctva, energetiky a cestovného ruchu. Základnou myšlienkou holdingu je prinášať nové hodnotné realizácie myšlienok, ktoré zlepšujú životné prostredie a životy ľudí.
Projekty, ktoré v skupine realizujeme prinášajú inovatívne a progresívne riešenia, ktoré majú dlhodobý prínos pre regióny, v ktorých sa nachádzajú.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4707834  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 870 EUR/mesiac