Manažér interného vzdelávania

SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.

Miesto práce
Demänová, Liptovský Mikuláš-Demänová
Termín nástupu
asap
1 000 - 1 200 EUR/mesiac+ možnosť funkčného príplatku v závislosti od produkcie. Konečná výška mzdy závisí od individuálneho pracovného výkonu, schopností a proaktívneho prístupu kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád sa vzdelávaš a učíš nové veci? Baví ťa predávať svoje vedomosti iným? Hovoria ti, že skvele vysvetľuješ? Nebojíš sa stáť pred publikom, či komunikovať v angličtine?

Ak si odpovedal kladne na naše otázky tak je možné, že hľadáme práve TEBA!

Sme rodinný rezort, ktorý ponúka hosťom komplexné služby, a práve preto sme sa stali veľmi obľúbenou dovolenkovou "destináciou" pre rodiny s deťmi. Vďaka rozrastajúcemu sa rezortu neustále navyšujeme personálne kapacity, ktoré potrebujeme pravidelne vzdelávať.

Preto sme sa rozhodli vytvoriť úplne novú pozíciu, na ktorej nikto pred tebou ešte „nesedel“! Ak teda nemáš skúsenosti, nevadí! Nám stačí, ak si ochotný učiť sa, nebojíš sa výziev, dokážeš plynule komunikovať v angličtine, a hlavne chceš pomáhať ďalším zlepšovať sa. Všetko ostatné ťa zaškolíme a naučíme my!

Čo by teda bolo tvojou náplňou práce?

- Plánovanie vzdelávania
- Organizovanie interných vzdelávacích programov
- Dodávky špeciálnych vzdelávacích programov
- Kontrola dodávaných vzdelávacích programov
- Zabezpečenie externých vzdelávacích programov
- Čiastočná podpora personálneho oddelenia
- Svojim prístupom prispievať k príjemnému pracovnému prostrediu
- Schopnosť pracovať v tíme, koordinácia s ostatnými oddeleniami

A čo pracovná doba?

Pracoval by si primárne počas dní v týždni od 8.00h do 16.30h.

- Progresívne odmeňovanie na základe dosahovaných výsledkov
- Dynamická, kreatívna práca s možnosťou sebarealizácie
- Stabilné postavenie spoločnosti, seriózny prístup, dlhodobé
zamestnanie
- Zabezpečené stravovanie a možnosť služobného ubytovania za
zvýhodnenú cenu
- Možnosť vzdelávania a zvyšovania kvalifikácie
- Rekreačný príspevok po odpracovaní 2 rokov
- Zvýhodnené vstupy do všetkých našich prevádzok (wellness,
reštaurácia, obchod Kriváň, Mara Camping)

Ak ste sa v našej ponuke našli, pošlite nám svoj životopis a my Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo emailom.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na ponúkanú pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme však len uchádzačov, ktorí splnia nami stanovené podmienky pre obsadenie pracovnej pozície.

Zaslaním životopisu dávate súhlas:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti SLOVAK PROPERTY GROUP a.s. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 12 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch, hotelierstvo, personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Personalistika - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ochota vzdelávať sa
- Iniciatívnosť a inovatívnosť
- Spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita
- Výborné komunikačné zručnosti sú
podmienkou
- Pozitívny prístup k práci a kolegom
- Organizačné schopnosti
- Schopnosť pozorovať a chcieť zlepšovať
okolie
- Dobrá orientácia na riešenie problémov

Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít, stavebníctva, energetiky a cestovného ruchu. Základnou myšlienkou holdingu je prinášať nové hodnotné realizácie myšlienok, ktoré zlepšujú životné prostredie a životy ľudí.
Projekty, ktoré v skupine realizujeme prinášajú inovatívne a progresívne riešenia, ktoré majú dlhodobý prínos pre regióny, v ktorých sa nachádzajú.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4573960  Dátum zverejnenia: 14.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac