Montážny pracovník drevodomov vo výrobe

SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.

Miesto práce
Vígľaš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
750 EUR/mesiacZákladná mzda TPP od 750 € + výkonnostné odmeny vrátane dochádzkového bonusu do výšky 200 - 650 €. Základná odmena SZČO od 1000 € + výkonnostné odmeny vrátane dochádzkového bonusu do výšky 250 - 750 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov, mužov aj ženy na výrobu drevodomov vo výrobnej hale.

Ponúkame stabilnú a dlhodobú prácu.

miesto výkonu práce: výrobná hala vo Vígľaši

Náplň práce:
- práca na základe pokynov majstra
- výroba sendvičových panelov a krovu drevodomov
- výroba konštrukčných prvkov drevodomu

- dobre zohratý príjemný kolektív
- práca s modernými technológiami (nové stroje)
- úvodné zaškolenie do technológie počas 1 mesiaca
- vykurovaná a presvetlená hala, výkonné stroje a náradia
- dlhodobý pracovný pomer
- práca na jednom mieste dlhodobo

Hľadáme manuálne zručných a ochotných ľudí. Do technológie zaškolíme.

Ak Vás naša ponuka oslovila, zašlite nám svoj ŽIVOTOPIS spolu so súhlasom so spracovaní osobných údajov na adresu:
[email protected].

Ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Spoločnosť REAL ESTATE SLOVAKIA, s.r.o. je firma s 18- ročnou históriou a zamestnáva viac ako 60 ľudí. Vo svojom projekte XHOME skĺbila profesionálne skúsenosti a nadšenie ľudí pracujúcich v oblasti architektúry, výroby drevodomov, developmentu bývania a rekreácie.

Zaslaním životopisu dávate súhlas:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti REAL ESTATE SLOVAKIA s.r.o. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 6 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

bez požiadaviek, výhodou stolárske vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pracovitosť, serióznosť
- zručnosť v manuálnych činnostiach

Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít, stavebníctva, energetiky a cestovného ruchu. Základnou myšlienkou holdingu je prinášať nové hodnotné realizácie myšlienok, ktoré zlepšujú životné prostredie a životy ľudí.
Projekty, ktoré v skupine realizujeme prinášajú inovatívne a progresívne riešenia, ktoré majú dlhodobý prínos pre regióny, v ktorých sa nachádzajú.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4206425  Dátum zverejnenia: 23.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac