Analytik obchodného oddelenia / Špecialista pre plánovanie výnosov - Demänová Rezort

SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.

Demänová, Liptovský Mikuláš-Demänová, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
1 200 - 1 400 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy + odmeny na základe výsledkov. Konečná výška mzdy závisí od výsledkov, skúseností a prístupu kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nehľadáme iba pracovníka do nášho rezortu, ale hľadáme člena nášho úžasného tímu!

Preto ak máš skvelé analytické myslenie spojené so zdravým "sedliackým rozumom", nechýba Ti presnosť, máš rád prácu s číslami, potrebuješ výzvu a chceš pracovať v peknom prostredí na úpätí Nízkych Tatier, tak neváhaj a kontaktuj nás!

Tvojou úlohou bude doviesť rezort k čo najlepším výsledkom efektívnym riadením ceny, produkcie predajných kanálov, navrhovaním správnych ponúk a produktov.
Budeš potrebovať tímového ducha na to, aby si dokázal spolupracovať s ostatnými strediskami ako prevádzka, či marketing a zároveň očakávame, že budeš dostatočná osobnosť na to, aby si nás dokázal nasmerovať, zorientovať nás v tom, čo sa deje na trhu medzi konkurenciou, aby si dokázal prinášať inovácie, nadhľad a upriamovať náš zrak na budúcnosť.

Nudiť sa určite nebudeš, lebo toto bude tvoja náplň práce:

- analýza dosahovaných obchodných výsledkov a ich plánovanie
- plánovanie výnosov z vyťažovania ubytovania v rezorte, obsadenosť a predajné ceny
- návrhy predaja s cieľom zvyšovania vyťaženosti ubytovacích kapacít a dosahovania stanovených cieľov
- vytvárať a realizovať rozvojové aktivity v kooperácii s ostatným tímom rezortu
- návrhy cenotvorby a jej riadenie podľa vývoja obsadenosti, podľa vývoja na trhu a dopytu
- vytvárať cenotvorbu pre všetky segmenty ako priamy predaj, externé kanály, skupinové podujatia, cestovné kancelárie
- manažovanie predajných kanálov, optimalizovanie nákladov na vyťažovanie kapacít
- sledovanie konkurencie a predikcia vývoja trhu
- vedenie štatistík, reportov a návrhy opatrení
- tvorba skupinových cenových ponúk v spolupráci s event manažérom

www.demanovarezort.sk
www.pinus-restaurant.sk
www.maracamping.sk

- vysoká podpora priameho nadriadeného
- zvýhodnené vstupy do našich prevádzok (wellness, reštaurácia, obchod Kriváň, Mara Camping)
- zvýhodnený vstup detí zamestnancov do Fun centra
- možnosť ubytovania za zvýhodnenú cenu
- možnosť vzdelávania a zvyšovania kvalifikácie
- stabilná práca, mzda vyplácaná korektne na účet
- vďaka dobrým výsledkom možnosť postupu na vyššie pozície
- rekreačný príspevok po odpracovaní 2 rokov

Ak Vás naša ponuka oslovila, neváhajte a zareagujte na stránke Profesia alebo nám zašlite životopis.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na ponúkanú pracovnú pozíciu, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí splnia nami stanovené podmienky pre obsadenie tejto pozície.

Zaslaním životopisu dávate súhlas:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti Slovak Property Group a.s. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 12 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch, hotelierstvo, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Online Marketing - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

cestovného ruchu (recepcia, vedúci recepcie, revenue manažér, manažér prevádzky)

Počet rokov praxe

2

- analytické myslenie a správny odhad
- presnosť, precíznosť, trpezlivosť
- spoľahlivosť, pohotové a rýchle reakcie
- vysoké pracovné nasadenie
- ochota hľadať riešenia
- skúsenosti na podobnej pozícií sú viac ako vítané

Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít, stavebníctva, energetiky a cestovného ruchu. Základnou myšlienkou holdingu je prinášať nové hodnotné realizácie myšlienok, ktoré zlepšujú životné prostredie a životy ľudí.
Projekty, ktoré v skupine realizujeme prinášajú inovatívne a progresívne riešenia, ktoré majú dlhodobý prínos pre regióny, v ktorých sa nachádzajú.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4168411  Dátum zverejnenia: 8.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac