Manažér gastro prevádzok

SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.

Miesto práce
Demänová, Liptovský Mikuláš-Demänová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
1 500 - 2 000 EUR/mesiacmzda sa skladá zo základu 1500 € + funkčný príplatok+ variabilná zložka v závislosti od výsledkov.Konečná výška mzdy závisí od individuálneho pracovného výkonu, schopností a proaktívneho prístupu kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme člena nášho tímu s preukázateľnými výsledkami z riadenia gastro prevádzok a s jasnou predstavou, ako má vyzerať moderná gastro prevádzka v súčasnosti.

Je gastronómia Vaším koníčkom? Nebojíte sa nových a veľkých výziev? Radi pracujete s ľuďmi a dokážete ich motivovať ? Chcete pracovať v ekologickom rezorte na úpätí Nízkych Tatier? Dokážete manažovať niekoľko gastronomických prevádzok naraz? Nebojíte sa prekážok a ste orientovaný na výsledok?

Tak potom hľadáme práve Vás!

Skúseného, schopného a vytrvalého človeka na pozíciu Manažér gastro prevádzok, ktorý zabezpečí bezproblémový chod našich gastro prevádzok v našom rezorte. Máme záujem poskytovať neštandardné služby - kvalitou a obsahom. Neponúkame prácu len na sezónu, ale stálu prácu v našich ďalších celoročných gastro prevádzkach po preukázaní schopností a vysokej produkcie.

Náplň práce:

- plánovanie aktivít a činností gastro prevádzok
- starostlivosť a technické zariadenie prevádzok
- metodika a metodické riadenie
- výber dodávateľov a komunikácia s nimi
- výber, zaškolenie a starostlivosť o personál
- cenotvorba, kalkulácia jedál a nápojov
- správa dodávateľov tovarov, surovín a služieb
- organizácia akcií a eventov
- spravovanie skladovej evidencie
- dodržiavanie haccp a hygieny na pracovisku
- vykonávanie pravidelných inventúr
- vytváranie denných reportov a štatistík

WEB:
www.pinus-restaurant.sk
www.demanovarezort.sk
www.maracamping.sk

- práca v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
- vďaka dobrým výsledkom možnosť neustáleho odborného aj osobnostného rastu a získavanie čoraz väčšieho priestoru v pracovnej náplni
- tvorivé prostredie a moderné technológie v oblasti podnikania
- vysoká podpora priameho nadriadeného
- práca v nádhernom prostredí Nízkych Tatier
- zvýhodnené vstupy do našich prevádzok ( wellness, reštaurácia, obchod Kriváň, ATC Liptovský Trnovec)
- práca v príjemnom prostredí

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte a zašlite nám svoj životopis na adresu: [email protected] alebo zareagujte prostredníctvom portálu Profesia.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí splnia stanovené požiadavky pre túto pozíciu.
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti Slovak Property Group a.s. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 6 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax v gastronómii minimálne 1-3 roky (najlepšie
ako prevádzkar, manažér strediska)
- nadšenie pre gastro sektor a jeho účely
- ochota vidieť detaily a precíznosť v nastavení činností a práce
- záujem a prehľad v gastro sektore a všetko čo s ním súvisí
- schopnosť plánovať do detailov
-proaktívnosť, komunikatívnosť, zodpovednosť, orientácia na výsledok a vytrvalosť
- samostatnosť v manažovaní gastro prevádzky
- práca v programe Blue gastro
- prax vo vytváraní kalkulácii jedál, jedálnych a nápojových lístkov sú viac ako vítané
- časová flexibilita

Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít, stavebníctva, energetiky a cestovného ruchu. Základnou myšlienkou holdingu je prinášať nové hodnotné realizácie myšlienok, ktoré zlepšujú životné prostredie a životy ľudí.
Projekty, ktoré v skupine realizujeme prinášajú inovatívne a progresívne riešenia, ktoré majú dlhodobý prínos pre regióny, v ktorých sa nachádzajú.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4124746  Dátum zverejnenia: 12.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac