Konštruktér – odborný prípravár produkcie drevostavieb

SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.

Miesto práce
Pstruša, Vígľaš-Pstruša
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
1 000 - 1 200 EUR/mesiac+ možnosť variabilnej zložky v závislosti od výsledkov. Konečná výška mzdy závisí od individuálneho pracovného výkonu, schopností a proaktívneho prístupu kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme kolektív vo firme, ktorá postavila viac ako 250 drevostavieb. Pripravujeme nové atraktívne realizácie stavieb pre našich zákazníkov.

*Zaujímajú ťa moderné drevostavby?
*Máš vzdelanie a prax v odbore pozemné stavby, drevostavby príp. architektúra?
*Vieš kresliť v CAD programoch alebo v programe SEMA?
*Sú pre teba výzvou inovácie v oblasti drevostavieb a máš chuť sa ďalej vzdelávať a rozširovať svoje skúsenosti?
*Si flexibilný pri organizovaní a riešení úloh?
*Si cieľavedomý a upriamený na dosahovanie výsledkov a kvality?
*Chceš mať prácu, pri ktorej vidíš reálny výsledok?

TAK HĽADÁME PRÁVE TEBA!

Miesto výkonu práce: Pstruša, Vígľaš - Pstruša

Náplň práce:

- výroba konštrukčných výkresov a detailov pre interiér
- spolupráca na tvorbe inovatívnych návrhov
- komunikovanie výstupov cenovej ponuky s obchodným manažérom, príp.zákazníkom
- práca vykonávaná v interiéry aj v exteriéry
- zadávanie úloh do výroby
- komunikácia s dodávateľmi , kolegami a externými spolupracovníkmi
- kontrola vykonaných prác v teréne a zodpovednosť za dodržanie termínov

- práca v stabilnej, ale dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
- vďaka veľmi dobrým výsledkom možnosť neustáleho odborného aj osobnostného rastu na odborných kurzoch, tréningoch a seminároch zvyšujúcich kompetenciu zamestnanca
- vysoká podpora priameho nadriadeného
- otvorená komunikácia
- odmeňovanie na základe výsledkov

Informácie o výberovom konaní

Máme záujem len o dlhodobý a seriózny pracovný vzťah!
Ak Vás naša ponuka oslovila, zašlite nám svoj životopis na email: [email protected] alebo zareagujte prostredníctvom stránky Profesia.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedenie požiadavky pre obsadenie pracovnej pozície.
Spoločnosť REAL ESTATE SLOVAKIA, s.r.o. je firma s 13- ročnou históriou. Vo svojom projekte XHOME skĺbila profesionálne skúsenosti a nadšenie ľudí pracujúcich v oblasti architektúry, výroby drevodomov, developmentu bývania a rekreácie.

Zaslaním životopisu dávate súhlas:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti Real Estate Slovakia s.r.o. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 6 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

drevné stavby, konštrukcia nábytku a interiéru

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- ochota pomáhať vedeniu aj tímu spolupracovníkov

- pracovitosť, samostatnosť, serióznosť

- vysoká schopnosť komunikácie
- technická predstavivosť
- čítanie výkresovej dokumentácie - výhodou

- znalosť s 2D/3D CAD programami
 a programom Sema na pokročilej úrovni
- prax na podobnej pozícii je výhodou

Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít, stavebníctva, energetiky a cestovného ruchu. Základnou myšlienkou holdingu je prinášať nové hodnotné realizácie myšlienok, ktoré zlepšujú životné prostredie a životy ľudí.
Projekty, ktoré v skupine realizujeme prinášajú inovatívne a progresívne riešenia, ktoré majú dlhodobý prínos pre regióny, v ktorých sa nachádzajú.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4029905  Dátum zverejnenia: 23.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac