Manažér Fun centra v Demänová Rezort

SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.

Miesto práce
DEMÄNOVÁ VILLAGE, 584, Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
apríl/máj 2023
1 200 - 1 500 EUR/mesiac+ funkčný príplatok v závislosti od výsledkov. Konečná výška mzdy závisí od individuálneho pracovného výkonu, skúseností, schopností a proaktívneho prístupu kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste športovec a máte vzťah k lezeckým športom? Máte schopnosť pracovať v externom - prírodnom prostredí? Rád vykonávate svoju prácu s nadšením? Trúfate si zvládnuť prevádzku Fun centra v našom rezorte? Máte rád výzvy? Dokážete pracovať aj cez sviatky a víkendy?

Hľadáme šikovného a pracovitého kolegu na pozíciu "Manažér Fun centra" do Demänovej rezort, ktorý zabezpečí bezproblémovú prevádzku centra zábavy v Demänovej .

webstránka: www.demanovarezort.sk

Náplň práce:
- zabezpečenie plynulého chodu Fun centra a jeho prevádzok: outdoorová lezecká stena, pump track, bikros areál, 3D bludisko, Kids zóna
- riadene podriadených pracovníkov (rozdelenie do zmien, delegovanie úloh)
- rozmiestňovanie ochranných matracov, plôtikov a zábran pre bezpečnosť, informovanie a usmerňovanie zákazníkov
- analyzovanie a riešenie vzniknutých problémov
- udržiavanie zariadení a techniky v prevádzkyschopnom stave
- dodržiavanie všetkých predpisov a vyhlášok
- zodpovedný prístup k zvereným hodnotám

- práca v krásnom prírodnom prostredí Nízkych Tatier
- byť súčasťou pri budovaní nového projektu
- vysoká podpora priameho nadriadeného
- po osvedčení možnosť dlhodobej spolupráce
- vďaka dobrým výsledkom možnosť kariérneho rastu
- príspevok na rekreáciu po odpracovaní 2 rokov

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na ponúkanú pracovnú pozíciu, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí splnia nami stanovené podmienky pre obsadenie tejto pozície.

Zaslaním životopisu dávate súhlas:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti SLOVAK PROPERTY GROUP a.s. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 12 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- ochota a chuť pracovať
- preferujeme kandidáta s kladným vzťahom k horám a športu
- schopnosť rýchlo a racionálne sa rozhodovať
- zodpovednosť, spoľahlivosť, iniciatívnosť
- manuálna zručnosť
- dobrá komunikácia a schopnosť riadiť
pracovníkov
- príjemné vystupovanie, výborné komunikačné zručnosti
- časová flexibilita
- prax na podobnej pozícii je viac ako vítaná
-vodičské oprávnenie B

Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít, stavebníctva, energetiky a cestovného ruchu. Základnou myšlienkou holdingu je prinášať nové hodnotné realizácie myšlienok, ktoré zlepšujú životné prostredie a životy ľudí.
Projekty, ktoré v skupine realizujeme prinášajú inovatívne a progresívne riešenia, ktoré majú dlhodobý prínos pre regióny, v ktorých sa nachádzajú.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3919652  Dátum zverejnenia: 8.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac