Prevádzkar ubytovania v Demänová rezort

SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.

Miesto práce
Demänová, Liptovský Mikuláš-Demänová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
1 200 - 1 500 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy + odmeny, ich výška závisí od výsledkov. Konečná výška mzdy závisí od individuálneho pracovného výkonu, schopností a proaktívneho prístupu kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte rád poriadok, prehľad a kontrolu nad vecami? Dokážete si veci sám organizovať a zvládať? Nebojíte sa nárazového vysokého pracovného zaťaženia? Je pre Vás dôležitý funkčný výsledok a optimálne riešenie? Máte ochotu slúžiť zákazníkom? Ste vysoko na emócii a máte pozitívny postoj k životu?
Je pre Vás pozícia "prevádzkar ubytovania" tá správna výzva?

Ak áno, tak hľadáme práve Vás!

Šikovného a zodpovedného člena tímu na pozíciu " prevádzkar / ka ubytovacieho zariadenia" s chuťou pracovať, ktorý zabezpečí bezproblémový chod ubytovacej časti a bude "pravou rukou" riaditeľa rezortu.

Web: www.demanovarezort.sk

Náplň práce:
- plánovanie činností, aktivít ubytovania
- zabezpečene plynulého chodu prevádzky
- organizovanie a riadenie personálu
- starostlivosť o zamestnancov (zmenovanie, spracovanie dochádzky)+ ich kontrola
- koordinácia dodávateľských služieb
- spracovanie metodiky a metodické riadenie
- starostlivosť o SW a programy rezortu
- starostlivosť o technické zariadenie rezortu
- správa rozpočtu, financií a štatistík
- starostlivosť o prevádzky - vybavenie, zabezpečenie údržby, zabezpečenie technicko-hospodárskych pomôcok; rozmieňanie
- správne nahodenie cien do systému, kontrola správneho zúčtovania
- správca poistenia - riešenie poistných udalostí
- správca certifikátov a zariadení rezortu
- objednávky a nákup materiálov do spotreby a prípadných externých
dodávateľských služieb
- starostlivosť o sklad spotrebného materiálu a inventáru pre potreby ubytovacích
kapacít
- zabezpečenie a správa komunikačných a IT zariadení, správa zabezpečovacích
zariadení
- úzka komunikácia s nadriadenými pri nastavovaní a smerovaní
prevádzok

- práca v príjemnom prostredí a kolektíve
- vysoká podpora priameho nadriadeného
- práca v stabilnej spoločnosti, ktorá expanduje
- po osvedčení možnosť dlhodobej spolupráce
- zaujímavé prémiové ohodnotenie na základe výkonu
- zvýhodnené vstupy do našich prevádzok ( wellness, reštaurácia, obchod Kriváň, ATC Liptovský Trnovec)
- vstup detí zamestnancov do Fun centra zadarmo
- vďaka dobrým výsledkom možnosť postupu na vyššie pozície

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, avšak kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky pre danú pozíciu.
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti Slovak Property Group a.s. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 12 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- komunikačné a organizačné schopnosti
- schopnosť plánovať a vidieť "dva kroky dopredu"
- zodpovednosť, presnosť, samostatnosť a precíznosť
- schopnosť byť zameraný na riešenia s ochotou
vidieť súvislosti
- trpezlivosť a porozumenie k ľuďom a ich správne vedenie
- ochota a chuť pracovať nad rámec povinností
- odolnosť voči stresu
- prax na podobnej pozícii je viac ako vítaná

Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít, stavebníctva, energetiky a cestovného ruchu. Základnou myšlienkou holdingu je prinášať nové hodnotné realizácie myšlienok, ktoré zlepšujú životné prostredie a životy ľudí.
Projekty, ktoré v skupine realizujeme prinášajú inovatívne a progresívne riešenia, ktoré majú dlhodobý prínos pre regióny, v ktorých sa nachádzajú.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3875215  Dátum zverejnenia: 10.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac