Informátor/pokladník

SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.

Miesto práce
Demänová, Liptovský Mikuláš-Demänová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
4,8 EUR/hod.+ príplatky v zmysle Zákonníka práce. Konečná výška mzdy závisí od individuálneho pracovného výkonu, schopností a proaktívneho prístupu kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi komunikujete s ľuďmi? Máte ochotu slúžiť zákazníkom? Chcete sa učiť, rozvíjať a realizovať svoje znalosti? Máte skúsenosti s prácou pokladníka alebo informátora? Ste vysoko na emócii a máte pozitívny postoj k životu? Chcete pracovať v novom SKI Centre, ktorý je súčasťou ekologického rezortu na úpätí Nízkych Tatier?

Hľadáme šikovných a komunikatívnych spolupracovníkov s chuťou pracovať na pozíciu pokladník/informátor, ktorí poskytnú informácie, pomoc a usmernenie našim klientom. Ak ste študent alebo si chcete privyrobiť, my Vám dáme šancu!

Web: www.demanovarezort.sk

Náplň práce:
-rýchle a efektívne plnenie pracovných povinností
- predaj skipassov, práca s finančnou hotovosťou
- informovanie klientov o Ski stredisku, rezorte a poskytovaných službách

- práca v príjemnom prostredí a kolektíve
- vysoká podpora priameho nadriadeného
- po osvedčení možnosť dlhodobej spolupráce

Ak ste sa našli v našej ponuka, pošlite svoju životopis na e-mail [email protected] alebo zareagujte na prostredníctvom portálu: Profesia.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, avšak kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky pre danú pozíciu.
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti Slovak Property Group a.s. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 6 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Ruský jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť a zodpovednosť
- trpezlivosť a porozumenie k ľuďom
- ochota a chuť pracovať
- vytrvalosť
- vysoká emócia (radosť zo života)

Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít, stavebníctva, energetiky a cestovného ruchu. Základnou myšlienkou holdingu je prinášať nové hodnotné realizácie myšlienok, ktoré zlepšujú životné prostredie a životy ľudí.
Projekty, ktoré v skupine realizujeme prinášajú inovatívne a progresívne riešenia, ktoré majú dlhodobý prínos pre regióny, v ktorých sa nachádzajú.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3843398  Dátum zverejnenia: 3.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,8 EUR/hod.