Vedúci konštruktér – hlavný projektant produkcie drevostavieb

SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.

Miesto práce
Pstruša, Vígľaš-Pstruša
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
1 200 EUR/mesiac+ výkonové zložky každý mesiac až do výšky 800 € brutto podľa dosiahnutých výsledkov. Konečná výška mzdy závisí od individuálneho pracovného výkonu, schopností a proaktívneho prístupu kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme kolektív vo firme, ktorá postavila viac ako 300 drevostavieb. Pripravujeme nové atraktívne realizácie stavieb pre našich zákazníkov.

*Zaujímajú ťa moderné drevostavby?
*Máš vzdelanie a prax v odbore pozemné stavby, drevostavby príp. architektúra?
*Vieš kresliť v CAD programoch alebo v programe SEMA?
*Sú pre teba výzvou inovácie v oblasti drevostavieb a máš chuť sa ďalej vzdelávať a rozširovať svoje skúsenosti?
*Si flexibilný pri organizovaní a riešení úloh?
*Si cieľavedomý a upriamený na dosahovanie výsledkov a kvality?
*Chceš mať prácu, pri ktorej vidíš reálny výsledok?

TAK HĽADÁME PRÁVE TEBA!

Miesto výkonu práce: Pstruša, Vígľaš - Pstruša

Náplň práce:
- výroba konštrukčných výkresov a detailov pre interiér
- spolupráca na tvorbe inovatívnych návrhov
- komunikovanie výstupov cenovej ponuky s obchodným manažérom, zákazníkom
- práca vykonávaná v interiéry aj v exteriéry
- zadávanie úloh do výroby
- komunikácia s dodávateľmi a externými spolupracovníkmi
- kontrola vykonaných prác v teréne a zodpovednosť za dodržanie termínov

- práca v stabilnej, ale dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
- vďaka veľmi dobrým výsledkom možnosť neustáleho odborného aj osobnostného rastu na odborných kurzoch, tréningoch a seminároch zvyšujúcich kompetenciu zamestnanca
- vysoká podpora priameho nadriadeného
- otvorená komunikácia
- odmeňovanie na základe výsledkov

Informácie o výberovom konaní

Máme záujem len o dlhodobý a seriózny pracovný vzťah!

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedenie požiadavky pre obsadenie pracovnej pozície.
Spoločnosť REAL ESTATE SLOVAKIA, s.r.o. je firma s 13- ročnou históriou. Vo svojom projekte XHOME skĺbila profesionálne skúsenosti a nadšenie ľudí pracujúcich v oblasti architektúry, výroby drevodomov, developmentu bývania a rekreácie.

Zaslaním životopisu dávate súhlas:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti Real Estate Slovakia s.r.o. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 6 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

drevné stavby, konštrukcia nábytku a interiéru

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- ochota pomáhať vedeniu aj tímu spolupracovníkov

- pracovitosť, samostatnosť, serióznosť
- vysoká schopnosť komunikácie
- technická predstavivosť
- čítanie výkresovej dokumentácie - výhodou
- znalosť s 2D/3D CAD programami a programom Sema na pokročilej úrovni
- prax na podobnej pozícii je výhodou

Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít, stavebníctva, energetiky a cestovného ruchu. Základnou myšlienkou holdingu je prinášať nové hodnotné realizácie myšlienok, ktoré zlepšujú životné prostredie a životy ľudí.
Projekty, ktoré v skupine realizujeme prinášajú inovatívne a progresívne riešenia, ktoré majú dlhodobý prínos pre regióny, v ktorých sa nachádzajú.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3821949  Dátum zverejnenia: 30.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac