Strojník – obsluha stavebných a poľnohospodárskych strojov

SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac+ variabilná zložka. Konečná výška mzdy závisí od individuálneho pracovného výkonu, schopností a proaktívneho prístupu kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s obsluhou stavebných alebo poľnohospodárskych strojov? Baví Vás práca na strojoch, chcete sa zlepšovať a získavať ďalšie skúsenosti v tejto oblasti? Hľadáme šikovného, technicky zdatného človeka, ktorý doplní našu partiu strojníkov a bude obsluhovať stavebné aj poľnohospodárske stroje podľa potreby v závislosti od svojich skúseností a možností. V našom vozovom parku máme tieto stroje: Traktor-báger CASE, teleskopický kĺbový nakladač Avant, Valtra, Tatra UDS, teleskopický nakladač Merlo, valec, Tatra 815 S3, vyklápač Volvo FMX16 a S1. Jeden z nových strojov bude pásový báger, ktorý aktuálne kupujeme. Všetky naše stroje sú v dobrom technickom stave, udržiavané a servisované, naši zamestnanci dbajú na kvalitu práce a čistotu.

Pracuje sa v regióne Liptov, prípadne okolí, vykonávame stavebné práce na vlastných stavebných projektoch. Jedná sa o celoročnú prácu, v letnej aj zimnej sezóne – ponúkame stabilné zamestnanie na hlavný pracovný pomer, prípadne živnosť.
Jednou z podmienok pre prijatie je vodičský preukaz skupiny B a C. Skupiny T a E sú výhodou.
Strojnícky preukaz a skúsenosti s prácou z niektorých zo strojov sú veľmi vítané.

Vašou náplňou práce bude najmä:
• Zodpovedné a správne obsluhovanie stavebných strojov a mechanizmov
• Vykonávanie stavebných prác podľa pokynov priameho nadriadeného
• Výjazdy na zákazky v rámci dennej lokality
• Kontrolovanie technického stavu zverených stavebných strojov a mechanizmov
• Vykonávanie jednoduchých opráv a údržby zverených stavebných strojov a mechanizmov
• Vedenie príslušnej servisnej dokumentácie a záznamov o údržbe
• Zemné a výkopové práce v teréne
• Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku, dodržiavanie BOZP , PO a smerníc

- práca v stabilnej, ale dynamickej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
- vysoká podpora priameho nadriadeného
- možnosť získavania odbornej kvalifikácie
- celoročná práca

Ak Vás naša pracovná ponuka oslovila zašlite nám svoj životopis na [email protected] alebo zareagujte na stránke portálu Profesia. Pozíciu hľadáme pre našu spoločnosť, ktorá sa zaoberá stavebnou, výrobnou a montážnou činnosťou. Môžete sa oprieť o veľmi dobrý tím a priamu podporu a pomoc nadriadeného. Dôležitá je chuť a ochota pracovať.
Bližšie informácie na stránkach :

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky pre obsadenie pracovnej pozície.
Zaslaním životopisu dávate súhlas:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti Slovak Property Group a.s. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 6 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.10.2020 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojnícke/stavebné

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

1

-zodpovednosť, samostatnosť
- fyzická zdatnosť a odolnosť
- manuálna zručnosť a precíznosť
- časová flexibilita a zmysel pre poriadok
- vytrvalosť, ochota pracovať

Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít, stavebníctva, energetiky a cestovného ruchu. Základnou myšlienkou holdingu je prinášať nové
hodnotné realizácie myšlienok, ktoré zlepšujú životné prostredie a životy ľudí. Projekty,
ktoré v skupine realizujeme prinášajú inovatívne a progresívne riešenia, ktoré majú
dlhodobý prínos pre regióny, v ktorých sa nachádzajú.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s.
Roveň 215
033 01 Podtureň

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Katarína Kunštárová
Tel.: +421918401444
E-mail: poslať životopis
ID: 3789874  Dátum zverejnenia: 14.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac