Predák drevárskej výroby

SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.

Miesto práce
Vígľaš
Termín nástupu
dohodou
800 € + motivačné a výkonnostné prémie. Ich výška závisí od produktivity,výsledkov a kvality práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných pracovníkov do výroby drevodomov do výrobnej haly aj na stavbu. Preto, ak máte pozitívny vzťah k drevu, ste manuálne a technicky zručný, tak hľadáme práve Vás!
Ponúkame stabilnú a dlhodobú prácu na zaujímavých projektoch.
Vieme Vám dať priestor na realizáciu a zlepšenie sa v týchto oblastiach.

Výroba: miesto výkonu práce: Vigľaš
Náplň práce:
- práca na základe výrobno-technickej dokumentácie
- schopnosť zaučiť a riadiť tím 3 ľudí
- plnenie úloh priameho nadriadeného
- správna výroba a dodržiavanie technologických postupov vo výrobe
- dodržiavanie zásad v  súlade s BOZP a požiarnej ochrany vo výrobe

- práca v stabilnej, ale dynamickej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
- vďaka veľmi dobrým výsledkom možnosť neustáleho odborného aj
osobnostného rastu a získavanie čoraz väčšieho priestoru v pracovnej náplni
- tvorivé prostredie a moderné technológie v oblasti podnikania
- vysoká podpora priameho nadriadeného
-odmeňovanie podľa výsledkov
- strava je zabezpečená formou stravných lístkov

Hľadáme osobnosť, ktorá už vo svojej práci dosiahla veľmi dobré výsledky a ktorá je ochotná podieľať sa na realizácii výroby panelov drevostavieb.
Ak Vás naša ponuka oslovila, zašlite nám svoj životopis spolu so súhlasom so spracovaní osobných údajov na adresu: [email protected].
Môžete sa oprieť o veľmi dobrý tím a priamu podporu a pomoc nadriadeného. Dôležitá je chuť a ochota pracovať.
Ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Spoločnosť REAL ESTATE SLOVAKIA, s.r.o. je firma s 13- ročnou históriou. Vo svojom projekte XHOME skĺbila profesionálne skúsenosti a nadšenie ľudí pracujúcich v oblasti architektúry, výroby drevodomov, developmentu bývania a rekreácie.

Zaslaním životopisu dávate súhlas:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti REAL ESTATE SLOVAKIA s.r.o. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 6 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pracovitosť, samostatnosť, serióznosť
- zručnosť v manuálnych činnostiach
- schopnosť čítať technické výkresy
- vytrvalosť, fyzická zdatnosť
- ochota a chuť pracovať

Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít, stavebníctva, energetiky a cestovného ruchu. Základnou myšlienkou holdingu je prinášať nové hodnotné realizácie myšlienok, ktoré zlepšujú životné prostredie a životy ľudí.
Projekty, ktoré v skupine realizujeme prinášajú inovatívne a progresívne riešenia, ktoré majú dlhodobý prínos pre regióny, v ktorých sa nachádzajú.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3745674  Dátum zverejnenia: 23.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 € + motivačné a výkonnostné prémie. Ich výška závisí od produktivity,výsledkov a kvality práce.