Skvelá brigáda na leto - v oblasti: gastro, obchodu, recepcie a vodných atrakcií

SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.

Miesto práce
Liptovský Trnovec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete pracovať v peknom prostredí na brehu Liptovskej Mary na jedinej pláži na Liptove?
Máte ochotu slúžiť zákazníkom a radi komunikujete?
Ste vysoko na emócií, máte pozitívny prístup k životu a ste tímový hráč?
Nerobí Vám problém dochádzať do Liptovského Trnovca?
Viete pracovať aj cez sviatky a víkendy?

web stránka: www.maracamping.sk

Hľadáme šikovných, pracovitých spolupracovníkov na nižšie uvedené pozície do Mara Campingu. Rezortu s najväčšou ubytovacou kapacitou na Liptove s viac ako 30 ročnou tradíciou. Prevádzkujeme reštauráciu, tri gastronomické prevádzky a dva bufety. Patríme k najlepším kempingom na Slovensku.
Hľadané pozície v oblasti:
- recepcia: poskytovanie služieb ubytovaným hosťom i návštevníkom autokempingu
- obsluha v gastro-zariadeniach: reštaurácia, kebab, bar, výčap, pomocné práce v kuchyni, buble tea, zmrzlina
- predavač - informátor: obsluha a predaj doplnkov na pláž, suvenírov, informovanie zákazníkov o dostupných atrakciách
- Mara FUN- obsluha zákazníkov školy vodných športov, požičovne a Kids zóny

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 3,80 € do 4,30 € na hodinu v závislosti od oblasti práce a skúseností

-práca v krásnom prostredí pri Liptovskej Mare
-vysoká podpora nadriadeného
-práca v jednom z najlepších kempingov na Slovensku
- možnosť zabezpečenia stravy a možnosť ubytovania priamo v areáli Mara Camping
- produktívni pracovníci po osvedčení majú možnosť pokračovať v ďalších celoročných prevádzkach

Ak Vás naša ponuka oslovila, neváhajte a zareagujte na stránke Profesia alebo nám zašlite životopis na adresu: [email protected]
Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na ponúkanú pracovnú pozíciu, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí splnia nami stanovené podmienky pre obsadenie tejto pozície.

Zaslaním životopisu dávate súhlas:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti Slovak Property Group a.s. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 6 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2019 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch, hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné komunikačné zručnosti
- príjemné a zdvorilé vystupovanie
- vysoké pracovné nasadenie
- zodpovednosť, vytrvalosť a ochota pomôcť z vlastnej iniciatívy
-skúsenosti v hľadaných pozíciách sú viac ako vítané
- v gastro prevádzkach je potrebný zdravotný preukaz

Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít,
energetiky a cestovného ruchu. Základnou myšlienkou holdingu je prinášať nové
hodnotné realizácie myšlienok, ktoré zlepšujú životné prostredie a životy ľudí. Projekty,
ktoré v skupine realizujeme prinášajú inovatívne a progresívne riešenia, ktoré majú
dlhodobý prínos pre regióny, v ktorých sa nachádzajú.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s.
Roveň 215
033 01 Podtureň

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Katarína Kunštárová
Tel.: +421918401444
E-mail: poslať životopis
ID: 3668728   Dátum zverejnenia: 15.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 3,80 € do 4,30 € na hodinu v závislosti od oblasti práce a skúseností