Manažér gastro prevádzok v Mara Campingu

SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.

Miesto práce
Liptovský Trnovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
1 100 - 1 500 EUR/mesiackonečná výška mzdy závisí od individuálneho pracovného výkonu, schopností a proaktívneho prístupu kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujete v gastronómii a táto práca je Vašim koníčkom? Nebojíte sa nových a veľkých výziev? Radi spôsobujete iným radosť a zážitok s jedlom? Chcete pracovať na jedinej pláži na Liptove? Dokážete manažovať niekoľko gastronomických prevádzok naraz? Nebojíte sa prekážok a práce s ľuďmi?
Tak potom hľadáme práve Vás!

Hľadáme skúseného, schopného a vytrvalého človeka na pozíciu Manažér (prevádzkar gastro zariadení) do prevádzky Mara Camping, ktorý zabezpečí kvalitné stravovanie a pitný režim pre tisíce návštevníkov Campu a pláže. Máme záujem poskytovať neštandardné služby - kvalitou a obsahom. Neponúkame prácu len na letnú sezónu, ale stálu prácu v našich ďalších celoročných gastro prevádzkach po preukázaní schopností a vysokej produkcie.

Náplň práce:
- manažovanie gastro prevádzok v rekreačnom rezorte
- úzka komunikácia s nadriadenými pri nastavovaní a smerovaní prevádzky
- výber personálu a následné vedenie tímu
- práca so skladovým systémom a vyhodnocovanie
- starostlivosť o zverené vybavenie
- vypracovanie cenových ponúk pre eventy v oblasti gastra
- organizácia akcií a eventov v oblasti gastra
- vytváranie kalkulácií jedál, jedálnych a nápojových lístkov
- dodržiavanie haccp a hygieny na pracovisku
- vykonávanie pravidelných inventúr
- vytváranie denných reportov a štatistík
-zodpovednosť za dodržiavanie vnútrofiremnej kultúry

WEB:
www.maracamping.sk

- práca v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
- vďaka dobrým výsledkom možnosť neustáleho odborného aj osobnostného rastu a získavanie čoraz väčšieho priestoru v pracovnej náplni
- možnosť poskytnutia ubytovania priamo v Mara Camping
- po osvedčení-možnosť dlhodobej spolupráce
- tvorivé prostredie a moderné technológie v oblasti podnikania
- vysoká podpora priameho nadriadeného
- zaujímavé prémiové ohodnotenie na základe výkonu
- zvýhodnené vstupy do našich prevádzok ( wellness, reštaurácia, obchod Kriváň, ATC Liptovský Trnovec)

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis spolu s motivačným listom na e-mail [email protected] a my Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.
Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na pozíciu, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí splnia stanovené podmienky pre obsadenie pozície.
Zaslaním životopisu dávate súhlas:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti Slovak Property Group a.s. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 6 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- prax v gastronómii minimálne 1-3 roky (najlepšie ako prevádzkar, manažér strediska)
- proaktívnosť, komunikatívnosť,zodpovednosť, orientácia na cieľ a vytrvalosť
-kreativita, vysoká emócia a radosť z práce
- časová flexibilita najmä v letných mesiacoch
- samostatnosť v manažovaní gastro prevádzky
- schopnosť zastúpiť ktorúkoľvek pozíciu jeho podriadených
- práca so skladovým systémom (evidenciu), práca v programe ERP
- prax vo vytváraní kalkulácií jedál, jedálnych a nápojových lístkov sú viac ako vítané

Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít, stavebníctva, energetiky a cestovného ruchu. Základnou myšlienkou holdingu je prinášať nové hodnotné realizácie myšlienok, ktoré zlepšujú životné prostredie a životy ľudí.
Projekty, ktoré v skupine realizujeme prinášajú inovatívne a progresívne riešenia, ktoré majú dlhodobý prínos pre regióny, v ktorých sa nachádzajú.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3643602  Dátum zverejnenia: 16.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac