Kalkulant - rozpočtár/ logistik nákupu

SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.

Miesto práce
Vígľaš
Termín nástupu
dohodou
fixná zložka mzdy 750 € a pohyblivá zložka mzdy až do výšky 450 € v závislosti od dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš prácu vo výrobnej spoločnosti? Vieš čo sú technické výkresy a máš pozitívny vzťah k číslam?
TAK SA PRIDAJ K NÁM!
Sme spoločnosť s dvanásť -ročnou tradíciou v stavaní drevo-domov a hľadáme šikovných spolupracovníkov pre zabezpečenie kalkulácií, nákupnej logistiky a technickej prípravy drevodomov.

ČO BUDEŠ ROBIŤ?
Tvoja pracovná náplň bude zameraná na:
- prípravu cenových ponúk a kalkulácií
- zabezpečovanie dopravy a koordinovanie dodávok materiálov i hotových
prvkov
- prípravu podkladov pre vyúčtovanie zákaziek a výber dodávateľov
- komunikáciu so subdodávateľmi pri hľadaní optimálnych riešení pre našu
spoločnosť a klienta
- starostlivosť o obchodné zmluvy, nákupné objednávky a faktúry

ČO TI PONÚKAME ?
- prácu v dynamickej spoločnosti, ktorá neustále expanduje a ponúka moderné
technológie
- priestor na realizáciu a zdokonaľovanie sa v tejto oblasti s možnosťou
kariérneho rastu
- vysokú podporu priameho nadriadeného
- stabilné pracovné miesto v priateľskom kolektíve s výkonnostnými odmenami
na základe výsledkov

Informácie o výberovom konaní

Máme záujem len o dlhodobý a seriózny pracovný vzťah!
Preto, ak Ťa naša ponuka oslovila neváhaj a pošli svoj životopis na adresu [email protected] alebo jednoducho klikni na odkaz „Poslať životopis“ prostredníctvom portálu Profesia.
Môžeš sa oprieť o veľmi dobrý tím, priamu podporu a pomoc nadriadeného.
Dôležitá je chuť a ochota pracovať.
Ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Zaslaním životopisu dávate súhlas:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti REAL ESTATE SLOVAKIA s.r.o. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 6 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, technicko- ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- ochota pomáhať vedeniu aj tímu
spolupracovníkov
- vysoká schopnosť organizovať a komunikovať
- precíznosť , zmysel pre detail
- skúsenosti s 3D CAD programami
- čítanie výkresovej dokumentácie
- ochota na sebe pracovať
- skúsenosti s prácou v odbore kalkulácie,
prípravou cenových ponúk, logistike nákupu sú
viac ako vítané

Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít, stavebníctva, energetiky a cestovného ruchu. Základnou myšlienkou holdingu je prinášať nové hodnotné realizácie myšlienok, ktoré zlepšujú životné prostredie a životy ľudí.
Projekty, ktoré v skupine realizujeme prinášajú inovatívne a progresívne riešenia, ktoré majú dlhodobý prínos pre regióny, v ktorých sa nachádzajú.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3469773  Dátum zverejnenia: 27.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fixná zložka mzdy 750 € a pohyblivá zložka mzdy až do výšky 450 € v závislosti od dosiahnutých výsledkov