Personalista/-tka

SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.

Liptovský Hrádok, Žilinský kraj, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Prešovský kraj, Poprad
Termín nástupu
22.02.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi ľudí a baví Vás práca s nimi? Viete si predstaviť zastávať pozíciu spojenú aj s výberom ďalších kolegov? Chcete porozumieť ľuďom a vedieť ich správne manažovať. Môžete sa oprieť o veľmi dobrý tím a priamu podporu a pomoc nadriadeného. Nemusíte mať veľké skúsenosti s výbermi. Všetko vás naučíme. Dôležitá je chuť a ochota na sebe tvrdo pracovať.

Miesto výkonu práce: Liptovský Hrádok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- plánovanie a nábor nového personálu (vrátane inzercie, organizovania a realizácie výberových konaní)
- spolupráca s teamleadrami a manažérmi počas celého procesu náboru personálu
- spoluvytváranie pracovných náplní jednotlivých pozícií
- zabezpečenie bezproblémového chodu zverenej pracovnej oblasti
- samostatné plánovanie, organizovanie a evidencia školení zamestnancov
- spolupráca s finančným oddelením a odovzdávanie podkladov a výstupov pri spracovaní miezd
- aktívna komunikácia so všetkými dôležitými líniami v rámci firmy aj mimo nej

- práca v stabilnej, ale dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
- vďaka veľmi dobrým výsledkom možnosť neustáleho odborného aj osobnostného rastu na odborných kurzoch, tréningoch a seminároch zvyšujúcich kompetenciu zamestnanca
- vysoká podpora priameho nadriadeného
- otvorená komunikácia
- mladý kolektív na vysokej emócií
- odmeňovanie na základe výsledkov

Nie je to klasická  práca personalistky. Hľadáme výraznú, schopnú a doteraz úspešnú osobnosť, ktorá už vo svojej predchádzajúcej práci dosiahla veľmi dobré výsledky a ktorá je ochotná prevziať zodpovednosť za tak dôležitú oblasť, akou je výber zamestnancov a budovanie tímu.
Ste výrazná, samostatná a silná osobnosť? Túžite po veľkých právomociach, ale na druhej strane dokážete prevziať vysokú zodpovednosť? Baví Vás práca s ľuďmi a viete si predstaviť zastávať kľúčovú pozíciu vo firme, ktorá má veľké plány spojené s ďalším výberom nových kolegov a budovaním dobrého tímu? Ste typ človeka, ktorý dokáže na sebe tvrdo pracovať, veľa sa učiť a predovšetkým pomáhať svojmu šéfovi a kolegom? Môžete sa oprieť o skvelých kolegov a priamu podporu a pomoc nadriadeného. Nemusíte mať žiadne skúsenosti s výbermi. Všetko sa naučíte, pretože Vám poskytneme vysoko kvalitné tréningy a školenia.  Dôležitá je chuť venovať sa tejto oblasti a ochota na sebe tvrdo pracovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2018 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v personálnom odbore nie je požadované

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- ochota pomáhať vedeniu aj tímu spolupracovníkov vo výbere nových kolegov

- vysoká schopnosť organizovať a komunikovať
- dobrá orientácia na riešenie problémov
- samostatnosť, precíznosť

- skúsenosti v administratívnej činnosti vítané

- pozícia vhodná pre absolventa, avšak s preukázateľnými veľmi dobrými výsledkami z predchádzajúcej činnosti
- minimálne hovorová znalosť anglického jazyka

Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít, energetiky a cestovného ruchu. Základnou myšlienkou holdingu je prinášať nové hodnotné realizácie myšlienok, ktoré zlepšujú životné prostredie a životy ľudí. Projekty, ktoré v skupine realizujeme prinášajú inovatívne a progresívne riešenia, ktoré majú dlhodobý prínos pre regióny, v ktorých sa nachádzajú.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s.
Roveň 215
033 01 Podtureň

Kontakt