Pomocná sila v gastro prevádzkach (MaraCamping)

SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.

Miesto práce
MARA CAMPING/ATC Liptovský Trnovec, Liptovský Trnovec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
minimálne 3,80 Eur/ hod. brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete pracovať v peknom prostredí na brehu Liptovskej Mary jedinej pláži na Liptove? Dokážete si zorganizovať prácu v kuchyni? Chcete si dobre zarobiť a zároveň sa aj niečo priučiť?

Hľadáme schopného a vytrvalého človeka na pozíciu Pomocná v gastro prevádzkach rezortu Mara Campingu, ktorý pomôže zabezpečiť chod a čistotu v kuchyni.

Náplň práce:
- pomoc pri príprave jedla podľa dohodnutého plánu
- zabezpečenie výdaja jedla
- dodržiavanie HACCP a hygieny v kuchyni
- iné práce podľa potrieb

- práca v jednom z najlepších kempingov na Slovensku
- vysoká podpora priameho nadriadeného
-príplatky v zmysle Zákonníka práce
- práca v príjemnom prostredí
- možnosť ubytovania priamo v areáli Mara Camping
- zabezpečená strava a pitný režim
- produktívni pracovníci majú možnosť pokračovať v ďalších celoročných prevádzkach

Ďakujeme za prejavený záujem. V prípade ak Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite svoj životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na e-mail [email protected] a my Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

- pracovitosť
- vytrvalosť
- priateľský prístup
-zodpovednosť

Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít,
energetiky a cestovného ruchu. Základnou myšlienkou holdingu je prinášať nové
hodnotné realizácie myšlienok, ktoré zlepšujú životné prostredie a životy ľudí. Projekty,
ktoré v skupine realizujeme prinášajú inovatívne a progresívne riešenia, ktoré majú
dlhodobý prínos pre regióny, v ktorých sa nachádzajú.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Geo Power s.r.o.
Roveň 215
03301 Podtureň
ID: 3092723   Dátum zverejnenia: 6.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   minimálne 3,80 Eur/ hod. brutto