Lodník/Pomocník na výletnej lodi Liptovská Mara

SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.

Miesto práce
Liptovský Trnovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.+ príplatky v rámci Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete pracovať na výletnej lodi v jednom z najlepších slovenských kempingov ? Radi sa plavíte? Chcete pracovať na jedinej pláži na Liptove? Chcete brigádu snov?

Hľadáme šikovnú a pracovitú osobu na pozíciu "Lodník / Pomocník na výletnej lodi" v rezorte Mara Camping, ktorá pomôže kapitánovi s prípravou a realizáciou výletných plavieb po nádrži Liptovská Mara.
Staňte sa pomocníkom na výletnej lodi a zažite skutočnú atmosféru na lodi.

Náplň práce
- sprevádzanie kapitána na výletnej plavbe
- ukotvenie lode po plavbe
- čistenie paluby a časti pre zákazníkov
- predaj lístkov
- pomocné práce na lodi
- práca na smeny

- práca v jednom z najlepších kempingov na Slovensku
- vďaka dobrým výsledkom možnosť postupu na vyššie pozície
- vysoká podpora priameho nadriadeného
- práca v príjemnom prostredí
- možnosť ubytovania priamo v areáli Mara Camping
- zabezpečenie stravy
- produktívni pracovníci majú možnosť pokračovať v ďalších celoročných prevádzkach

Pošlite, prosím, svoju žiadosť a životopis na e-mail [email protected] a my Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na ponúkanú pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme však len uchádzačov, ktorí splnia nami stanovené podmienky pre obsadenie pracovnej pozície.

Zaslaním životopisu dávate súhlas:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti SLOVAK PROPERTY GROUP a.s. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 12 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Lodník

- lodné skúšky sú výhodou
- zručný v údržbe a opravách
- trocha rozumieť motorom
- pracovitosť
- vzťah k lodi a vode

Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít, stavebníctva, energetiky a cestovného ruchu. Základnou myšlienkou holdingu je prinášať nové hodnotné realizácie myšlienok, ktoré zlepšujú životné prostredie a životy ľudí.
Projekty, ktoré v skupine realizujeme prinášajú inovatívne a progresívne riešenia, ktoré majú dlhodobý prínos pre regióny, v ktorých sa nachádzajú.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3073684  Dátum zverejnenia: 28.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.