Pracovník v gastro zariadení (Mara Camping)

SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.

Miesto práce
MARA CAMPING/ATC Liptovský Trnovec, Liptovský Trnovec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,5 - 5,5 EUR/hod.+ príplatky v zmysle Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví vás práca barmana alebo čašníka? Radi komunikujete s ľuďmi? Máte ochotu slúžiť zákazníkom? Máte skúsenosti s prácou barmana alebo čašníčky? Ste vysoko na emócií a máte pozitívny postoj k životu? Chcete pracovať na najväčšej pláži v Tatrách a Liptove? Dokážete pracovať aj cez sviatky a víkendy?

MARA CAMPING je ubytovacie zriadenie v príjemnom prostredí na brehu Liptovskej Mary s najväčšou ubytovacou kapacitou v Liptove a viac ako 30 ročnou tradíciou. Prevádzkujeme tiež jednu reštauráciu a 2 bufety. Patríme k najlepším kempingom na Slovensku.

Hľadáme šikovného a skúseného človeka na pozíciu Čašník do prevádzky v Mara Camping. Máme záujem o človeka, ktorý dokáže obslúžiť zákazníka v bare alebo reštaurácii.

Náplň práce:
- obsluha zákazníkov v bare a reštaurácii

- práca v jednom z najlepších kempingov na Slovensku
- vďaka dobrým výsledkom možnosť postupu na vyššie pozície
- príplatky v zmysle Zákonníka práce
- vysoká podpora priameho nadriadeného
- práca v príjemnom prostredí
- možnosť ubytovania priamo v areáli Mara Camping
- strava a pitný režim zabezpečené priamo v areáli

Ďakujeme za prejavený záujem. V prípade ak Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite nám svoj životopis na e-mail [email protected] a my Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

Zaslaním životopisu dávate súhlas:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti SLOVAK PROPERTY GROUP a.s. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 12 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

- komunikatívnosť
- cudzí jazyk
- trpezlivosť a porozumenie k ľuďom
- ochota a chuť pracovať
- vytrvalosť
-zodpovednosť
- vysoká emócia (radosť zo života)

Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít, stavebníctva, energetiky a cestovného ruchu. Základnou myšlienkou holdingu je prinášať nové hodnotné realizácie myšlienok, ktoré zlepšujú životné prostredie a životy ľudí.
Projekty, ktoré v skupine realizujeme prinášajú inovatívne a progresívne riešenia, ktoré majú dlhodobý prínos pre regióny, v ktorých sa nachádzajú.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3002064  Dátum zverejnenia: 7.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.