Riaditeľ Divízie cestovného ruchu

SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.

MaraCamping, Liptovský Trnovec, Trenčiansky kraj, Žilinský kraj, Liptovský Mikuláš, Banskobystrický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
paušál plus odmena na základe výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je práca v gastronómii a cestovnom ruchu vašim koníčkom? Ste perfekcionista a záleží Vám na výsledku? Máte radi nové projekty a hľadáte novú výzvu? Rozumiete tomu, že práca v cestovnom ruchu je služba zákazníkom? Ste schopný riadiť niekoľko gastro alebo ubytovacích zariadení? Chcete sa spolupodieľať na výnimočných a neštandardných projektoch v tejto oblasti. Nebojíte sa prekážok, tvrdej práce a práce s ľuďmi? Chcete prispieť k skvalitneniu služieb pre návštevníkov Liptova?

Tak potom hľadáme práve Vás.

Spoločnosť SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pripravuje realizáciu niekoľkých výnimočných zámerov v gastronómií a ubytovaní. Tieto zámery sú v regióne Liptova (Demänovskej doline, Demänovej, Liptovskom Mikuláši a Liptovskom Trnovcii). Spoločnosť vlastní a prevádzkuje najväčší kemping v TATRÁCH, MARA CAMPING v Liptovskom Trnovci.

Hľadáme skúseného, schopného a vytrvalého človeka na pozíciu Riaditeľ divízie cestovného ruchu, ktorý dokáže prevziať zodpovednesť za zverené zariadenia. Máme záujem poskytovať nadštandardné služby - kvalitou a obsahom. Ponúkame trvalú prácu prácu na výnimočných projektoch, kde sa môžete realizovať.

Náplň práce:
- riadenie zverených zariadení v oblasti gastronómie a ubytovania
- výber prevádzkarov a kľúčových pracovníkov na jednotlivé prevádzky
- príprava konceptu nových projektov a ich realizácia
- spustenie nových zariadení a zaškolenie riadiaceho personálu
- kontrola zverených zariadení a ich neustále zlepšovanie
- príprava pravidelných reportov a štatistík
- cenotvorba - organizácia akcií a eventov
- výber dodávateľov zariadenia a vstupných surovín

WEB:
www.maracamping.sk
www.demanovavillage.sk

- možnosť sebarelizácie na zaujímavých projektoch
- progresívny prístup nadriadeného
- flexibilná pracovná doba
- účasť na odborných tréningoch a seminároch
- vysoká podpora priameho nadriadeného

Pošlite, prosím, svoju žiadosť a životopis na e-mail personalista@spg.sk a my Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.12.2017 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - základy
Mzdové účtovníctvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- prax v gastronómii alebo ubytovacích zariadeniach minimálne 5 rokov (najlepšie na všetkých pozíciach)
- samostatnosť v plánovaní, manažovaní projektov a zverených pracovníkov
- schopnosť manažovať kolektív
- veľmi dobrá komunikácia
- časová flexibilnosť práca aj večer a cez víkendy

Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít, energetiky a cestovného ruchu. Základnou myšlienkou holdingu je prinášať nové hodnotné realizácie myšlienok, ktoré zlepšujú životné prostredie a životy ľudí. Projekty, ktoré v skupine realizujeme prinášajú inovatívne a progresívne riešenia, ktoré majú dlhodobý prínos pre regióny, v ktorých sa nachádzajú. Do našej skupiny patrí aj spoločnosť, ktorá je lídrom na trhu vo výstavbe nízkoenergetických a pasívnych drevených montovaných rodinných domov na Slovensku. Má jedenásť ročnú tradíciou v stavaní drevo-domov na kľúč. Je to spoločnosť, ktorá expanduje a naplno využíva potenciál moderných drevostavieb, ako aj technológie budúcnosti

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s.
Roveň 215
033 01 Podtureň

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Vlasta Romanová
Tel.: +421 44 557 0550
E-mail: poslať životopis
ID: 2996700   Dátum zverejnenia: 13.11.2017