Chyžná, upratovačka (Mara Camping)

SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.

Miesto práce
MARA CAMPING/ATC Liptovský Trnovec, Liptovský Trnovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3,80€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Teší vás pekné a upravené prostredie, kde sú ľudia radi a spokojní? Máte radi poriadok a čistotu? Chcete pracovať na jedinej pláži na Liptove? Nerobí vám problém dochádzať do Liptovského Trnovca? Viete pracovať aj cez sviatky a víkendy?

Hľadáme šikovnú a pracovitú osobu na pozíciu Upratovačka do prevádzky Mara Camping, ktorá zabezpečí kvalitné upratanie a dôkladnú čistotu ubytovacích jednotiek a sociálnych zariadení pre návštevníkov MaraCampingu. Neponúkame prácu len na letnú sezónu, ale stálu prácu v našich ďalších celoročných prevádzkach.

Náplň práce
- udržiavanie čistoty a poriadku v autokempingu
- kompletné upratovanie 20 štandardných chatiek a niekoľkých štýlových chatiek
- zabezpečiť dostatok čistého prádla
- udržiavanie čistoty sociálnych zariadení
- dopĺňanie hygienických potrieb

- práca v jednom z najlepších kempingov na Slovensku
- vďaka dobrým výsledkom možnosť postupu na vyššie pozície
- vysoká podpora priameho nadriadeného
- práca v príjemnom prostredí
- možnosť ubytovania priamo v areáli Mara Camping
- zabezpečenie stravy
- produktívni pracovníci majú možnosť pokračovať v ďalších celoročných prevádzkach

Pošlite, prosím, svoju žiadosť a životopis na e-mail [email protected] a my Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

- vzťah k čistote a poriadku
- pracovitosť
- ochota a prirodzená snaha pomôcť
- tímový duch

Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít, stavebníctva, energetiky a cestovného ruchu. Základnou myšlienkou holdingu je prinášať nové hodnotné realizácie myšlienok, ktoré zlepšujú životné prostredie a životy ľudí.
Projekty, ktoré v skupine realizujeme prinášajú inovatívne a progresívne riešenia, ktoré majú dlhodobý prínos pre regióny, v ktorých sa nachádzajú.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2989081  Dátum zverejnenia: 22.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,80€