Можливість для людей з України

Pomocný kuchár - Demänová rezort, Top rezort na Liptove

SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.

Miesto práce
Demänová, Liptovský Mikuláš-Demänová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
820 EUR/mesiac+ samozrejmosťou príplatky v zmysle Zákonníka práce. Konečná výška mzdy závisí od individuálneho pracovného výkonu, schopností a proaktívneho prístupu kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pomocným kuchárom alebo osobám, ktoré chcú pracovať pod záštitou nášho vychýreného šéfkuchára, zlepšiť svoje schopnosti a naučiť sa mnoho od špičkových profesionálov za pomoci najmodernejších technológií.

Poďte posunúť svoju kvalifikáciu na vyššiu úroveň. Pracujte s modernou technológiou - Berkel, Josper, Frimma a podobne.

Naučíme Vás kvalitnú gastronómiu a za odplatu očakávame spoľahlivosť, poriadkumilovnosť a ochotu sa zlepšovať.

Tvoríme nový tím a chceme to urobiť perfektne!

Vaša náplň práce bude:
- rýchle a efektívne plnenie pracovných povinností
- krájanie a čistenie surovín do jedál, príprava a nakladanie jedál
- pomocné práce v kuchyni podľa pokynov hlavného kuchára
- zodpovednosť za kvalitu vydaného jedla, inventár a technológiu
- dodržiavanie HACCP a technologických štandardov či postupov

www.pinus-restaurant.sk
www.demanovarezort.sk

Pracovný čas:
krátky a dlhý týždeň spravidla 12- hodinové smeny v závislosti podľa potrebnosti a počtu ubytovaných hostí (možnosť dohody zmien na 8,5 hodiny)

- vysoká podpora priameho nadriadeného
- zvýhodnené vstupy do našich prevádzok (wellness, reštaurácia, obchod Kriváň, Mara Camping)
- zvýhodnený vstup detí zamestnancov do Fun centra
- možnosť ubytovania za zvýhodnenú cenu
- možnosť vzdelávania a zvyšovania kvalifikácie
- stabilná práca, mzda korektne vyplácaná na účet, peniaze na ruku nedávame

Ak Vás naša ponuka oslovila, dajte nám o sebe vedieť zaslaním profesijného životopisu.
Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na pracovnú pozíciu, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí splnia nami požadované podmienky, schopnosti a skúsenosti pre obsadenie tejto pozície.

Zaslaním životopisu dávate súhlas:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti Slovak Property Group a.s. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 12 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch, hotelierstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

pomocný kuchár, kuchár

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v odbore alebo obrovská chuť pracovať v gastronómií podmienkou !
- príjemná komunikácia, zmysel pre zodpovednosť, schopnosť zvládať aj náročné situácie
- zmysel pre čistotu a poriadok
- samostatnosť
- tímový hráč
- hygienické minimum/ potravinársky preukaz
- ovládanie slovenčiny podmienkou

Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít, stavebníctva, energetiky a cestovného ruchu. Základnou myšlienkou holdingu je prinášať nové hodnotné realizácie myšlienok, ktoré zlepšujú životné prostredie a životy ľudí.
Projekty, ktoré v skupine realizujeme prinášajú inovatívne a progresívne riešenia, ktoré majú dlhodobý prínos pre regióny, v ktorých sa nachádzajú.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1764741  Dátum zverejnenia: 16.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 820 EUR/mesiac