Kuchár

SLOVAK PROPERTY GROUP a.s.

Miesto práce
Demänová, Liptovský Mikuláš-Demänová
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je varenie a práca v kuchyni pre Vás to "pravé orechové"? Radi spôsobujete iným radosť a zážitok z jedla? Dokážete pracovať aj cez víkendy a sviatky? Ste vysoko na emócii a máte pozitívny postoj k životu? Máte rád výzvy a chcete pracovať v ekologickom rezorte na úpätí Nízkych Tatier?
Ak áno, tak hľadáme práve Vás!
Šikovného, samostatného kuchára, ktorý si vie zorganizovať prácu v kuchyni v našich gastro prevádzkach v Demänová rezorte.
Neponúkame prácu len na sezónu, ale stálu prácu v našich ďalších celoročných prevádzkach.
Toto bude Vaša náplň práce:
-rýchle a efektívne plnenie pracovných povinností
-príprava a výroba produktu na základe pokynov od nadriadeného
-krájanie, čistenie surovín do jedál, príprava a nakladanie jedál teplej a studenej kuchyne
- príprava a výdaj ala card
-dodržiavanie HACCP zásad a čistoty

web stránky: www.pinus-restarant.sk
www.demanovarezort.sk

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1.200 € základná mzda, príplatky v zmysle Zákonníka práce. Konečná výška mzdy závisí od individuálneho pracovného výkonu, schopností a proaktívneho prístupu kandidáta.

- práca v nádhernom prostredí Nízkych Tatier
- vysoká podpora priameho nadriadeného
- po osvedčení možnosť dlhodobej spolupráce
- práca v moderne zariadenej kuchyni
- vďaka dobrým výsledkom možnosť postupu na vyššie pozície

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na ponúkanú pracovnú pozíciu, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí splnia stanovené podmienky pre obsadenie tejto pozície.

Zaslaním životopisu dávate súhlas:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti Slovak Property Group a.s. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 12 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2019 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia, hotelierstvo

Počet rokov praxe

2

- ochota a chuť pracovať
- tímový hráč
- komunikatívnosť a zodpovednosť
- vyučený a prax v obore vítaná
-hygienické minimum v prípade iného vzdelania je potrebné

Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít, stavebníctva, energetiky a cestovného ruchu. Základnou myšlienkou holdingu je prinášať nové
hodnotné realizácie myšlienok, ktoré zlepšujú životné prostredie a životy ľudí. Projekty,
ktoré v skupine realizujeme prinášajú inovatívne a progresívne riešenia, ktoré majú
dlhodobý prínos pre regióny, v ktorých sa nachádzajú.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s.
Roveň 215
033 01 Podtureň

Kontakt

ID: 1646868   Dátum zverejnenia: 31.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1.200 € základná mzda, príplatky v zmysle Zákonníka práce. Konečná výška mzdy závisí od individuálneho pracovného výkonu, schopností a proaktívneho prístupu kandidáta.