Operačný pracovník (manipulant) v Ivanke pri Dunaji

Miesto práce
Senecká cesta 1, 900 28 Ivanka pri Dunaji
Ponúkaný plat (brutto)
1 200 EUR/mesiac
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať pre stabilného zamestnávateľa v depe s najmodernejšou triediacou linkou na Slovensku? Si samostatný a nebojíš sa manuálnej práce? Hľadáme šikovného a zodpovedného člena tímu, ktorému nemusíme "stáť za chrbtom". Dôležité a podstatné je zodpovedné vykonanie svojich denných pracovných úloh - nepracujeme na normy ani meranie výkonu!
Tvojou úlohou bude najmä:

  • uskladnenie, vyskladnenie a triedenie zásielok
  • fyzická manipulácia so zásielkami
  • administratívna práca s PC v internom programe
  • spracovanie a odosielanie dát k zásielkam
  • práca so skenerom, tlač štítkov
  • udržiavanie poriadku v sklade
  • nakládka / vykládka vozidiel pomocou VZV

PRACOVNÁ DOBA:
Pracujeme na dve zmeny v týždennom striedaní RANNEJ (06:00 - 14:15) a POOBEDNEJ ZMENY (14:15 - 22:30).

MZDA:
Mzdu tvorí 1000,- € základ + 200,- € prémie (vyplácané pravidelne mesačne)

Prečo pracovať u nás ?

Lebo Slovak Parcel Service:
  • denne prepravuje najväčší objem kuriérskych zásielok na Slovensku,
  • ponúka zázemie veľkého stabilného zamestnávateľa a dlhodobú istotu zamestnania,
  • má skvelých kolegov, ktorí ťa zaučia na prácu,
  • modernizuje a investuje,
  • ponúka stravné lístky v hodnote 5,50 €/ deň a chutné stravovanie vo firemnej jedálni,
  • poskytne ti osobnostný rozvoj a jazykové vzdelávanie,
  • ponúkne ti Multisport kartu, 3 dni voľna navyše alebo príspevok na dopravu,
  • v prípade nadčasových hodín ti ich štedro preplatí (75% nad rámec ZP),
  • odmení ťa, keď sa budeš snažiť mimoriadnymi odmenami za mimoriadny výkon,
  • odmení ťa 500 EURami, keď doporučíš do akejkoľvek voľnej pozície svojho známeho,
  • disponuje automatmi s nápojmi, bagetami a pochutinami na pracovisku, káva zdarma,
  • umožňuje parkovanie zadarmo v areáli spoločnosti.

Informácie o výberovom konaní

Ako dať o sebe vedieť?
Svoj životopis pošli cez formulár nižšie.

Vážime si záujem všetkých, avšak iba vybraní kandidáti sú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo hľadáme u nového kolegu:
  • zodpovednosť, spoľahlivosť
  • záujem o dlhodobé zamestnanie
  • dobrá fyzická kondícia a chuť pracovať manuálne
  • poctivosť, poriadkumilovnosť
  • prax a zručnosť v práci s VZV (výhodou)
  • platný preukaz nie je podmienkou, neplatný preukaz obnovíme

Spoločnosť Slovak Parcel Service s.r.o. pôsobí na trhu expresných kuriérskych služieb od roku 1992. Už 30 rokov na Slovensku spolupracuje s americkou prepravnou spoločnosťou United Parcel Service (UPS). Od roku 2002 je majiteľom spoločnosti Slovak Parcel Service s.r.o. rakúska spoločnosť Post International Beteiligungs GmbH. Slovak Parcel Service s.r.o. disponuje modernou logistickou sieťou, ktorú tvorí 27 regionálnych pobočiek a doručovateľský vozový park, ktorý predstavuje viac ako 700 kuriérskych vozidiel. Spolu so sesterskou spoločnosťou Express One Slovakia s.r.o. je Slovak Parcel Service s.r.o. najväčším súkromným prepravcom expresných zásielok v SR.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Adam Polakovič
E-mail: poslať životopis
Mgr. Adam Polakovič HR Specialist
ID: 4380117  Dátum zverejnenia: 30.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac