Manipulačný pracovník (skladník) - poobedný čas 14:30 - 23:00 - práca v sklade s najmodernejšou triediacou linkou na Slovensku

Miesto práce
Senecká cesta 1, 900 28 Ivanka pri Dunaji
Ponúkaný plat (brutto)
1 005 EUR/mesiac(základ 905,- €, prémie 100,- € vyplácané pravidelne mesačne)
Termín nástupu
dohodou
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Láka Ťa svet prepravy expresných kuriérskych zásielok a práca v prostredí moderného skladu? Triediace stredisko v Ivanke pri Dunaji je našou pýchou, je tu najmodernejšia triediaca linka na Slovensku, ktorá dokáže spracovať až 10.000 zásielok za hodinu.

Ak chceš byť pri tom, ako sa desiatky tisícky zásielok distribuujú našim zákazníkom a byť súčasťou nášho tímu, aktuálne hľadáme šikovného kolegu, ktorého úlohou bude najmä:

  • uskladnenie, vyskladnenie a triedenie zásielok
  • fyzická manipulácia so zásielkami
  • práca so skenerom, tlač štítkov
  • administratívna práca s PC v internom programe
  • spracovanie a odosielanie dát k zásielkam
  • udržiavanie poriadku v sklade
  • nakládka a vykládka nákladných vozidiel s nízko- a vysoko-zdvižným vozíkom
  • prax s VZV je nutná; platný preukaz nie je podmienkou - obnovu preukazu zabezpečíme

Pracovná doba :
  • poobedný čas 14:30 - 23:00, od pondelka do piatku
  • víkendy a sviatky voľné

Mzda: 1005,- € brutto mesačne. Mzdu tvorí 905,- € základ + 100,- € prémie.
Prémiová zložka mzdy je súčasťou mesačnej mzdy a je vyplácaná pravidelne každý mesiac.

Príplatok za prácu v noci je 1,43 €/hodinu, v čase odpracovanom medzi 22:00 a 06:00.

Pracovisko sa nachádza asi 2 km od Ivanky pri Dunaji.
Sme dostupní aj medzimestskými spojmi, zastávka "Logistické centrum, Bratislava", spoj si ľahko vyhľadáte na www.cp.sk.

Výhody práce u nás:
  • stabilná práca v spoločnosti s 29 ročnou tradíciou
  • práca v dobrých podmienkach a v čistom prostredí moderného skladu
  • dlhodobá perspektíva zamestnania (aj počas obmedzení súvisiacich s koronou)
  • príjemný a zohraný profesionálny tím so skvelým šéfom
  • príspevok na stravné v hodnote 4 eurá formou stravovacej karty
  • firemná jedáleň priamo v budove zamestnávateľa; chutná strava a výber viacerých jedál
  • automaty a nápojmi, bagetami a pochutinami na pracovisku
  • parkovanie pre zamestnancov v rámci areálu spoločnosti
  • možnosť privyrobenia si na brigádach v sobotu pri upratovaní skladu (dobrovoľné)

Ak Vás oslovila naša spoločnosť a pracovná pozícia, svoj životopis pošlite cez formulár nižšie, alebo na adresu [email protected], a do predmetu správy uveďte názov pozície.

Vážime si záujem všetkých, avšak iba vybraní kandidáti sú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • prax v práci s vysokozdvižným vozíkom - nutná
  • dobrá fyzická kondícia a chuť pracovať manuálne
  • možnosť a ochota dlhodobo pracovať v poobednom pracovnom čase
  • zodpovednosť, spoľahlivosť
  • poctivosť, poriadkumilovnosť
  • dochvíľnosť v práci
  • čistý register trestov

  • prosím preverte si možnosť dochádzania - najmä spoje po 23 hod.

Spoločnosť Slovak Parcel Service s.r.o. pôsobí na trhu expresných kuriérskych služieb od roku 1992. Už 30 rokov na Slovensku spolupracuje s americkou prepravnou spoločnosťou United Parcel Service (UPS). Od roku 2002 je majiteľom spoločnosti Slovak Parcel Service s.r.o. rakúska spoločnosť Post International Beteiligungs GmbH. Slovak Parcel Service s.r.o. disponuje modernou logistickou sieťou, ktorú tvorí 27 regionálnych pobočiek a doručovateľský vozový park, ktorý predstavuje viac ako 700 kuriérskych vozidiel. Spolu so sesterskou spoločnosťou Express One Slovakia s.r.o. je Slovak Parcel Service s.r.o. najväčším súkromným prepravcom expresných zásielok v SR.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4068660  Dátum zverejnenia: 26.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 005 EUR/mesiac