Projektový asistent / Project Support (m/f)

Miesto práce
Senecká cesta 1, 900 28 Ivanka pri Dunaji
Ponúkaný plat (brutto)
1 200 EUR/mesiac(základ 1100,- €, prémie 100,- € vyplácané pravidelne mesačne)
Termín nástupu
6/2021 alebo dohodou
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme kuriérska spoločnosť Slovak Parcel Service, s.r.o., denne prepravujeme najväčší objem kuriérskych zásielok na Slovensku a hľadáme nového člena/členku projektového tímu, ktorý administratívne podporí našich projektových manažérov pri realizácii prebiehajúcich projektov.

Je to príležitosť byť súčasťou projektov v spoločnosti, ktorá je lídrom vo svojom sektore a príležitosť pracovať s profesionálnym tímom.

Náplň práce:
  • projektový asistent denne komunikuje s projektovými manažérmi, zastrešuje rutinnú dennú agendu a dokumentáciu k projektom
  • má prehľad v bežiacich projektoch a podporuje koordináciu projektov
  • vykonáva administratívne úlohy ako napr. príprava dokumentov pre obchodné prípady, analýza údajov, príprava reportov, prieskumov, odpovedá na e-maily, plánuje stretnutia a pod.
  • zastupuje projektového manažéra v jednoduchšej agende; zúčastňuje sa niektorých stretnutí s partnermi

Pracovná doba 8:00 - 16:30
Mzda: 1200, - € brutto mesačne. Mzda pozostáva z 1100, - € základu a 100, - € prémie. Prémie sú vyplácané pravidelne mesačne.

Pracovisko: nachádzame sa v Logistickom centre Bratislava, 2 km od Ivanky pri Dunaji. Sme dostupní aj medzimestskými spojmi, zastávka „Logistické centrum, Bratislava“, spoje si ľahko nájdete na www.cp.sk.

Čo získate:
  • príležitosť byť súčasťou rôznorodých rozvojových projektov
  • prácu v profesionálnom projektovom tíme, náročné pracovné prostredie - a ak ťa baví logistika, získaš lásku na celý život
  • stabilného zamestnávateľa, ktorý za 29 rokov narástol z malej rodinnej firmy na najväčšieho prepravcu expresných kuriérskych zásielok, kontraktora UPS
  • uvidíš najmodernejšiu triediacu linku zásielok na Slovensku
  • odmeňujeme dlhodobých lojálnych zamestnancov
  • umožňujeme internú rotáciu a profesný rast pre šikovných zamestnancov
  • máme firemnú jedáleň priamo v budove zamestnávateľa, kávu zdarma
  • bezplatné parkovanie pre zamestnancov; sme dostupní medzimestskými spojmi

Informácie o výberovom konaní

Ako dať o sebe vedieť?

  • zašlite životopis a motivačný list ideálne cez formulár nižšie
  • alebo e-mailom na adresu [email protected]

Ako vás kontaktujeme?
  • ceníme si záujem všetkých, avšak na osobný pohovor sú pozvaní iba vybraní kandidáti.
  • uchádzačov kontaktujeme telefonicky väčšinou do 10 dní na krátke telefonické interview, druhým krokom je osobný pohovor
  • ak ste neboli kontaktovaní do tejto doby, uprednostnili sme v prvom kole iných uchádzačov.

Ak budete mať v budúcnosti záujem o inú pozíciu, reagujete prosím na novú inzerciu znova. Vaše CV z tohto výberu si uchovávame, pravidlá GDPR nám to neumožňujú. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Obchodná korešpondencia - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo hľadáme u kandidáta:

  • schopnosť prispôsobiť sa rôznorodým úlohám a rôznym typom projektov (viac projektov naraz)
  • aktivitu, komunikačnú zdatnosť, myslenie „out of the box“ a proaktívnu realizáciu úloh
  • spoľahlivosť, organizačné schopnosti, niekoho kto sa rýchlo a rád učí, analytické myslenie
  • pokročilý užívateľ MS Excel – podmienkou
  • plynulý anglický jazyk úroveň B2 – aj dobrý písomný prejav
  • bakalársky alebo magisterský titul; čerstvý absolvent alebo 2-3 roky praxe
  • ak si študent, možnosť prispôsobiť sa plne pracovnej dobe (skôr externý)
  • znalosť nástrojov projektového manažmentu NIE je potrebná (nejedná sa o pozíciu "junior projektového manažéra")

Spoločnosť Slovak Parcel Service s.r.o. pôsobí na trhu expresných kuriérskych služieb od roku 1992. Už 30 rokov na Slovensku spolupracuje s americkou prepravnou spoločnosťou United Parcel Service (UPS). Od roku 2002 je majiteľom spoločnosti Slovak Parcel Service s.r.o. rakúska spoločnosť Post International Beteiligungs GmbH. Slovak Parcel Service s.r.o. disponuje modernou logistickou sieťou, ktorú tvorí 27 regionálnych pobočiek a doručovateľský vozový park, ktorý predstavuje viac ako 700 kuriérskych vozidiel. Spolu so sesterskou spoločnosťou Express One Slovakia s.r.o. je Slovak Parcel Service s.r.o. najväčším súkromným prepravcom expresných zásielok v SR.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4064635  Dátum zverejnenia: 19.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac