Projektový asistent / Project Support (m/f)

Miesto práce
Senecká cesta 1, 900 28 Ivanka pri Dunaji
Ponúkaný plat (brutto)
1 200 EUR/mesiac(základ 1100,- €, prémie 100,- € vyplácané pravidelne mesačne)
Termín nástupu
5/2021 alebo dohodou
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového člena/členku projektového tímu, ktorý administratívne podporí našich projektových manažérov pri realizácii prebiehajúcich projektov.

#rôznorodosť, #užitočnosť a #profesionálnytím sú "hashtagmi" tejto pracovnej pozície.

Je to skvelá príležitosť byť súčasťou rozvojových projektov v spoločnosti, ktorá je na Slovensku lídrom v poskytovaní kuriérskych služieb, príležitosť pracovať so šikovnými odborníkmi vo svojom odbore.

Hlavné úlohy v roli "Project Support" sú:
  • poskytuje efektívnu administratívnu podporu tímu projektových manažérov
  • denne komunikuje s projektovými manažérmi o potrebných úlohách
  • zastrešuje rutinnú dennú agendu súvisiacu s projektami, dokumentáciu
  • má prehľad v bežiacich projektoch, podporuje koordináciu projektov
  • vykonáva administratívne úlohy pridelené projektovými manažérmi; ako napr. príprava dokumentov pre obchodné prípady, analýza údajov, príprava reportov, prieskumov, odpovedá na e-maily, plánuje stretnutia a pod.
  • zastupuje projektového manažéra v jednoduchšej agende; zúčastňuje sa niektorých stretnutí s partnermi

Pracovná doba 8:00 - 16:30
Plat: 1200, - € brutto mesačne. Mzda pozostáva z 1100, - € základu a 100, - € prémie. Prémie sú vyplácané mesačne.

Pracovisko: nachádzame sa v Logistickom centre Bratislava, 2 km od Ivanky pri Dunaji. Sme dostupní aj medzimestskými autobusovými spojmi, zastávka „Logistické centrum, Bratislava“, spoje si ľahko nájdete na www.cp.sk.

Prečo sa pridať k SPS:
  • príležitosť zúčastniť sa na rôznorodých projektov
  • práca v profesionálnom tíme a náročné pracovné prostredie
  • stabilná práca v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
  • perspektíva dlhodobého zamestnania
  • príspevok na stravné 4 € /deň vo forme stravovacej karty
  • firemná jedáleň priamo v budove zamestnávateľa, káva zdarma
  • bezplatné parkovanie pre zamestnancov; dostupnosť medzimestských autobusových spojení
  • príležitosť aj pre absolventa (ale nie pre študenta denného štúdia)

Ceníme si záujem všetkých, avšak na osobný pohovor sú pozvaní iba vybraní kandidáti.

Uchádzači, pošlite prosím svoj životopis a motivačný list prostredníctvom formulára nižšie (uprednostnite túto možnosť) alebo e-mailom na adresu [email protected]

Vybraných uchádzačov kontaktujeme telefonicky väčšinou do 10 dní (krátke telefonické interview), druhým krokom je osobný pohovor. Ak nie ste kontaktovaní do tejto doby, uprednostnili sme v provom kole iných uchádzačov.

Ak budete mať v budúcnosti záujem o inú pozíciu, reagujete prosím na inú inzerciu znova. Vaše CV z tohto výberového konania si uchovávame, pravidlá GDPR nám to neumožňujú. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Obchodná korešpondencia - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kandidáta/tku , ktorý/á:
  • sa vie prispôsobiť rôznym úlohám a rôznym typom projektov (viac projektov naraz)
  • má pokročilé komunikačné a prezentačné zručnosti
  • vie myslieť „out of the box“; podniká aktívne kroky k realizácii úloh
  • je spoľahlivý, má dobré organizačné schopnosti a plné pracovné nasadenie, rýchlo sa učí
  • pokročilý užívateľ MS Excel - podmienkou
  • pokročilé znalosti anglického jazyka (úroveň B2), dobrý písomný prejav je nevyhnutnosťou
  • slovenský jazyk (C2) je samozrejmosťou
  • má bakalársky alebo magisterský titul; čerstvý absolvent alebo 2-3 roky praxe

  • znalosť nástrojov projektového riadenia - nie je potrebná (nejedná sa o pozíciu "junior projektového manažéra")
  • externý študent - iba v prípade, že viete denne dochádzať do práce, celoročne (online vyučovanie počas pracovnej doby nie je možné)

Spoločnosť Slovak Parcel Service s.r.o. pôsobí na trhu expresných kuriérskych služieb od roku 1992. Už viac ako 20 rokov na Slovensku zastupuje americkú prepravnú spoločnosť United Parcel Service (UPS), ako jej autorizovaný zástupca (Authorised Service Contractor for UPS). Od roku 2002 je majiteľom spoločnosti Slovak Parcel Service s.r.o. rakúska spoločnosť Post International Beteiligungs GmbH. Slovak Parcel Service s.r.o. disponuje modernou logistickou sieťou, ktorú tvorí 27 regionálnych pobočiek a doručovateľský vozový park, ktorý predstavuje viac ako 700 kuriérskych vozidiel. Spolu so sesterskou spoločnosťou IN TIME s.r.o. je Slovak Parcel Service s.r.o. najväčším súkromným prepravcom expresných zásielok v SR.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Slovak Parcel Service, s.r.o., Authorised Service Contractor for UPS
Senecka cesta 1
900 28 Ivanka pri Dunaji

Kontakt

ID: 4064635  Dátum zverejnenia: 19.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac