Colný deklarant

Miesto práce
Senecká cesta 1, 900 28 Ivanka pri Dunaji
Ponúkaný plat (brutto)
1 200 EUR/mesiacMzdu tvorí 1100,- € základ + 100,- € prémie vyplácané pravidelne mesačne.
Termín nástupu
asap
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Byť súčasťou tímu, pomáhať kolegovi aj keď ťa o pomoc nepožiada, aby sme spoločne dokázali viac, pracovali efektívnejšie a skôr skončili v práci, je to čo prezentuje tím colných deklarantov.
Vedieť sa spolu porozprávať, nasmiať sa pri rannej káve alebo spoločnom obede je tiež pre nás veľmi dôležité.

Ak chceš byť súčasťou takéhoto tímu a uznávaš rovnaké hodnoty, si náš človek :).

Tvojou dennou agendou bude:
  • vystavovanie colných vyhlásení a tranzitných dokladov,
  • komunikácia so zákazníkmi pri colnom prejednávaní zásielok v importe a exporte,
  • evidencia údajov o vývoze a dovoze tovaru v colnom systéme,
  • komunikácia s pobočkami colného úradu,
  • reporting a archivácia,
  • spolupráca s kolegami z iných divízií.

Od teba vyžadujeme mať praktické skúsenosti s preclievaním.

Ponúkame ti flexibilnú pracovnú dobu príchodu medzi 7:00 a 8:00 a odchod z práce medzi 15:30 a 16:30.
Myslíme aj na tvoje súkromné vybavovačky a preto ti ešte ponúkame raz za 3 týždne pracovnú dobu od 11:30 do 20:00 :).

Mzda 1200,- € brutto mesačne. Mzdu tvorí 1100,- € základ + 100,- € prémie.
Prémiová zložka mzdy je súčasťou mesačnej mzdy a je vyplácaná pravidelne každý mesiac.

Prečo pracovať u nás ?

Lebo Slovak Parcel Service:
  • denne prepravuje najväčší objem kuriérskych zásielok na Slovensku,
  • ponúka zázemie veľkého stabilného zamestnávateľa a dlhodobú istotu zamestnania (počas covidu fičíme naplno ako v období Vianoc),
  • má skvelých kolegov, ktorí ťa zaučia na prácu,
  • modernizuje a investuje,
  • ponúka stravné lístky v hodnote 4 €/ deň,
  • odmení ťa, keď sa budeš snažiť mimoriadnymi odmenami za mimoriadny výkon,
  • opäť odmení ťa, ak prinesieš so sebou aj kamaráta,
  • môžem pracovať občas aj z domu,
  • ponúka ti parkovanie zadarmo v areáli spoločnosti.

Informácie o výberovom konaní

Ako dať o sebe vedieť?
Svoj životopis pošli cez formulár nižšie.

Vážime si záujem všetkých, avšak iba vybraní kandidáti sú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

  • prax v colnom prejednávaní,
  • práca s colným programom MerkusIS veľkou výhodou nie podmienkou,
  • minimálne základné znalosti MS Excel,
  • tímový hráč a ochota pomôcť kolegom,
  • súčasne aj samostatnosť pri práci,
  • dôslednosť a precíznosť pri výkone práce,
  • silná orientácia na zákazníka,
  • komunikačné zručnosti vo vzťahu k zákazníkom aj kolegom,
  • precíznosť a dôslednosť v práci,
  • dôvera a empatia.

Spoločnosť Slovak Parcel Service s.r.o. pôsobí na trhu expresných kuriérskych služieb od roku 1992. Už 30 rokov na Slovensku spolupracuje s americkou prepravnou spoločnosťou United Parcel Service (UPS). Od roku 2002 je majiteľom spoločnosti Slovak Parcel Service s.r.o. rakúska spoločnosť Post International Beteiligungs GmbH. Slovak Parcel Service s.r.o. disponuje modernou logistickou sieťou, ktorú tvorí 27 regionálnych pobočiek a doručovateľský vozový park, ktorý predstavuje viac ako 700 kuriérskych vozidiel. Spolu so sesterskou spoločnosťou Express One Slovakia s.r.o. je Slovak Parcel Service s.r.o. najväčším súkromným prepravcom expresných zásielok v SR.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Adam Polakovič
E-mail: poslať životopis
ID: 4032444  Dátum zverejnenia: 16.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac