Referent reklamačného oddelenia

Miesto práce
Senecká cesta 1, 900 28 Ivanka pri Dunaji
Ponúkaný plat (brutto)
1 125 EUR/mesiacMzdu tvorí 1025,- € základ + 100,- € prémie vyplácané pravidelne mesačne.
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma Ťa svet prepravy expresných zásielok?
Do nášho tímu oddelenia reklamácií hľadáme šikovného kolegu, ktorého úlohou bude najmä:
  • prijatie, spracovanie a riešenie reklamácií našich zákazníkov,
  • riešenie poškodených a stratených zásielok,
  • spracovanie faktúr a ich postúpenie na úhradu
  • komunikácia s partnermi spoločnosti v rámci Slovenska,
  • vkladanie dát do databázy, práca s elektronickým internými systémami

PRACOVNÁ DOBA:
  • práca v čase 8:00 - 16:30, resp. podľa dohody

Prečo pracovať u nás ?

Lebo Slovak Parcel Service:
  • denne prepravuje najväčší objem kuriérskych zásielok na Slovensku
  • ponúka zázemie veľkého stabilného zamestnávateľa a dlhodobú istotu zamestnania (počas covidu fičíme naplno ako v období Vianoc)
  • má skvelých kolegov, ktorí ťa zaučia na prácu
  • modernizuje a investuje,
  • ponúka stravné lístky v hodnote 4 €/ deň
  • odmení ťa, keď sa budeš snažiť mimoriadnymi odmenami za mimoriadny výkon
  • opäť odmení ťa, ak prinesieš so sebou aj kamaráta
  • možnosť privyrobenia si - brigády v sobotu pri upratovaní skladu v prípade záujmu
  • k dispozícii automaty s nápojmi, bagetami a pochutinami na pracovisku, káva zdarma
  • ponúka ti parkovanie zadarmo v areáli spoločnosti.

Informácie o výberovom konaní

Ako dať o sebe vedieť?
Svoj životopis pošli cez formulár nižšie.

Vážime si záujem všetkých, avšak iba vybraní kandidáti sú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • príjemné vystupovanie a kultivovaný prejav
  • silná orientácia na zákazníka, znalosť profesionálnej komunikácie so zákazníkmi
  • ochota učiť sa nové, zodpovedný prístup k pracovným povinnostiam
  • schopnosť pracovať samostatne a riešiť problémy a požiadavky zákazníkov
  • entuziastická povaha so živým záujmom o prácu a dianie vo firme
  • prax s prácou obdobného typu výhodou
  • znalosť práce s PC, MS Office
  • znalosť angličtiny výhodou

Spoločnosť Slovak Parcel Service s.r.o. pôsobí na trhu expresných kuriérskych služieb od roku 1992. Už 30 rokov na Slovensku spolupracuje s americkou prepravnou spoločnosťou United Parcel Service (UPS). Od roku 2002 je majiteľom spoločnosti Slovak Parcel Service s.r.o. rakúska spoločnosť Post International Beteiligungs GmbH. Slovak Parcel Service s.r.o. disponuje modernou logistickou sieťou, ktorú tvorí 27 regionálnych pobočiek a doručovateľský vozový park, ktorý predstavuje viac ako 700 kuriérskych vozidiel. Spolu so sesterskou spoločnosťou Express One Slovakia s.r.o. je Slovak Parcel Service s.r.o. najväčším súkromným prepravcom expresných zásielok v SR.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3932203  Dátum zverejnenia: 7.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 125 EUR/mesiac