Projektový manažér - rozvoj logistickej siete (ž/m) (Ref. č.: 35)

Miesto práce
Senecká cesta 1, 900 28 Ivanka pri Dunaji
Ponúkaný plat (brutto)
2 200 EUR/mesiaczáklad 2100,- € a 100,-€ pravidelné mesačné prémie; u kandidáta so skúsenosťami môže byť mzda predmetom dohody
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma Ťa svet prepravy expresných zásielok?
Do tímu projektových manažérov hľadáme šikovného kolegu, ktorého zodpovednosťou bude najmä:
  • vedenie strategických a komplexných projektov spoločnosti od začiatku po finálne odovzdanie,
  • zadefinovanie a dodržiavanie parametrov a cieľov projektu, časového plánu, harmonogramu prác, rozpočtu, zabezpečenie projektových zdrojov, zadefinovanie projektových rizík a ich eskaláciu
  • koordinácia projektového tímu, adaptácia projektu v prípade potreby
  • prezentácia priebežných a konečných výsledkov vedeniu spoločnosti
  • zabezpečenie implementácie výsledkov v spolupráci so zodpovedným vedením
  • komunikácia so zákazníkom, inštitúciami a dodávateľmi
  • stanovenie a dodržiavanie kvalitatívnych projektových štandardov a postupov
  • vedenie celkovej projektovej agendy
  • SKÚSENOSTI Z KONKURENCIE - veľkou výhodou

Mzda: 2200,- € brutto mesačne, je tvorená zo základu 2100,- € a prémií 100,-€. Prémiová zložka mzdy je súčasťou mesačnej mzdy a je vyplácaná pravidelne každý mesiac.
Mzda u kandidáta s preukázanými skúsenosťami môže byť predmetom individuálnej dohody.

Pracovisko sa nachádza v Logistickom centre Bratislava, adresa Senecká cesta 1, Ivanka pri Dunaji.

Výhody práce u nás:
  • stabilná práca v renomovanej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
  • dlhodobá perspektívu zamestnania
  • práca v profesionálnom tíme
  • stravné v hodnote 4 eurá nad rámec zákona, formou stravovacej karty
  • firemná jedáleň priamo v budove zamestnávateľa
  • káva zdarma, pitný režim
  • parkovanie pre zamestnancov v areáli spoločnosti
  • dostupnosť diaľkových autobusových liniek

Ak Vás oslovila naša spoločnosť a pracovná pozícia, svoj životopis zašlite cez formulár nižšie, alebo na emailovú adresu [email protected], do predmetu správy uveďte názov pozície.

Vážime si záujem všetkých kandidátov, avšak iba vybraní kandidáti budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.7.2020 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
SAP - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Zručnosti a kompetencie:
  • znalosť projektového manažmentu
  • analytické a praktické myslenie
  • predstavivosť, asertivita, dôslednosť
  • schopnosť pracovať pod tlakom
  • skúsenosť práce v SAP

Spoločnosť Slovak Parcel Service s.r.o. pôsobí na trhu expresných kuriérskych služieb od roku 1992. Už viac ako 20 rokov na Slovensku zastupuje americkú prepravnú spoločnosť United Parcel Service (UPS), ako jej autorizovaný zástupca (Authorised Service Contractor for UPS). Od roku 2002 je majiteľom spoločnosti Slovak Parcel Service s.r.o. rakúska spoločnosť Post International Beteiligungs GmbH. Slovak Parcel Service s.r.o. disponuje modernou logistickou sieťou, ktorú tvorí 26 regionálnych pobočiek a doručovateľský vozový park, ktorý predstavuje viac ako 500 kuriérskych vozidiel. Spolu so sesterskou spoločnosťou IN TIME s.r.o. je Slovak Parcel Service s.r.o. najväčším súkromným prepravcom expresných zásielok v SR.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Slovak Parcel Service, s.r.o., Authorised Service Contractor for UPS
Senecka cesta 1
900 28 Ivanka pri Dunaji
ID: 3922729  Dátum zverejnenia: 10.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac