Operátor / Operátorka zákazníckeho servisu

Miesto práce
Ivanka pri Dunaji
Ponúkaný plat (brutto)
990 EUR/mesiac990,- € mesačne (základ 660,- € + pravidelné prémie 330,- € vyplácané mesačne)
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma Ťa svet prepravy expresných zásielok?
Do tímu zákazníckeho servisu hľadáme šikovnú posilu, ktorej úlohou bude najmä:
  • prijímanie telefonických a mailových objednávok
  • podávanie informácií o poskytovaných službách
  • vkladanie dát do databázy, nahrávanie objednávok, vybavovanie emailov
  • mailová a telefonická komunikácia s odosielateľmi nedoručených zásielok za účelom ich doposlania
  • spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
  • v rámci pracovného týždňa sa striedajú dni, kedy operátor obsluhuje iba telefónnu linku a dni, kedy vybavuje iba maily
  • náplňou práce NIE je predaj po telefóne, telesales ani vyhľadávanie zákazníkov
  • práca na zmeny, od pondelka do piatku, víkendy a sviatky sú voľné

Obsadzujeme 2 pozície:
Prvá pozícia - zmeny v čase 07:00 -15:30; a 09:30 - 18:00, zmeny sa striedajú obdeň. (Zákaznícka linka je pre zákazníkov dostupná v čase 7:00 - 18:00)

Druhá pozícia - zmeny v čase 07:00 -15:30; 8:00 - 16:30 a 09:30 - 18:00, najčastejšia zmena je od 8:00 hodiny, zmeny sa striedajú. (Zákaznícka linka je pre zákazníkov dostupná v čase 7:00 - 17:00), pozícia je pre sesterskú spoločnosť InTime, s.r.o.

Pracovisko Slovak Parcel Service a InTime sa nachádza v logistickom centre Bratislava, hneď za Bratislavou na Seneckej ceste 2 km pred Ivankou pri Dunaji. Je dostupné hromadnou dopravou z Bratislavy a okolia, zastávka "Logistické centrum, Bratislava", spoj si ľahko vyhľadáte na www.cp.sk.

Mzda 990,- € brutto mesačne (mzdu tvorí 660,- € základ + 330,- € prémie. Prémiová zložka mzdy je súčasťou mesačnej mzdy a je vyplácaná pravidelne každý mesiac.

Výhody práce u nás:
  • stabilná práca v renomovanej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
  • práca v menšom, mladom a profesionálnom kolektíve
  • zmysluplná práca so zákazníkom
  • odborné zaškolenie
  • stravné nad rámec zákona v hodnote 4 eurá , formou stravovacej karty
  • chutná kantína priamo v budove zamestnávateľa
  • parkovanie pre zamestnancov v areáli spoločnosti
  • dostupnosť hromadnej dopravy

Ak Vás oslovila naša spoločnosť a pracovná pozícia, svoj profesijný životopis pošlite cez formulár nižšie, alebo na emailovú adresu [email protected], a do predmetu správy uveďte „operátor zákazníckeho servisu".
Vážime si záujem všetkých uchádzačov, avšak na osobný pohovor sú pozvaní iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • minimálne stredoškolské vzdelanie
  • príjemné vystupovanie a kultivovaný prejav
  • silná orientácia na zákazníka, ústretovosť, ochota
  • profesionálny a zodpovedný prístup k pracovným povinnostiam
  • entuziastická povaha so živým záujmom o prácu a dianie vo firme
  • podmienkou je aktívny anglický jazyk na stredne pokročilej úrovni – v angličtine budete niekedy preberať informácie o zásielke, zisťovať čo zákazník potrebuje a pod.; terminológia sa opakuje
  • Word, Excel – užívateľská znalosť
  • prax s prácou obdobného typu - je výhodou
  • strojopis - je výhodou

Spoločnosť Slovak Parcel Service s.r.o. pôsobí na trhu expresných kuriérskych služieb od roku 1992. Už 30 rokov na Slovensku spolupracuje s americkou prepravnou spoločnosťou United Parcel Service (UPS). Od roku 2002 je majiteľom spoločnosti Slovak Parcel Service s.r.o. rakúska spoločnosť Post International Beteiligungs GmbH. Slovak Parcel Service s.r.o. disponuje modernou logistickou sieťou, ktorú tvorí 27 regionálnych pobočiek a doručovateľský vozový park, ktorý predstavuje viac ako 700 kuriérskych vozidiel. Spolu so sesterskou spoločnosťou Express One Slovakia s.r.o. je Slovak Parcel Service s.r.o. najväčším súkromným prepravcom expresných zásielok v SR.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Adam Polakovič
E-mail: poslať životopis
ID: 3782336  Dátum zverejnenia: 8.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 990 EUR/mesiac990,- € mesačne (základ 660,- € + pravidelné prémie 330,- € vyplácané mesačne)