Štítkovač zásielok/ manipulant na skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Ivanka pri Dunaji
Ponúkaný plat (brutto): 267,- + prémie vo výške 50% zakladnej mzdy mesačne
Termín nástupu: dohodou
Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • inicializácia zásielok na vstupe – ipointe,
  • prevažovanie zásielok,
  • lepenie štítkov,
  • vykládka zásielok na dopravníkový pás,
  • zadávanie dát do interného programu,
  • administratívne práce a reporting
  • fyzická manipulácia so zásielkami a ich spracovanie
  • triedenie zásielok
  • spracovanie nadrozmerných zásielok na vstupe

Iné výhody

  • práca pre stabilnú spoločnosť,
  • dynamický kolektív,
  • práca na 4 hodiny denne 06:00 - 10:00

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

  • zodpovednosť a spoľahlivosť,
  • bezúhonnosť podmienkou,

Expresná doručovateľská služba s medzinárodnou pôsobnosťou

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Doprava, logistika

Žiadosti spolu s pracovným životopisom zasielajte e-mailom na uvedenú adresu s označením názvu pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate. Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti budú telefonicky, resp. e-mailom pozvaní na osobný pohovor. Zaslaním svojej žiadosti nám dávate súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov.

Slovak Parcel Service, s.r.o., Authorised Service Contractor for UPS
Senecka cesta 1
900 28 Ivanka pri Dunaji
ID: 3490519   Dátum zverejnenia: 12.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   267,- + prémie vo výške 50% zakladnej mzdy mesačne