Operátor call centra

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Senecká cesta 1, 900 28 Ivanka pri Dunaji
Ponúkaný plat (brutto): 640,- + prémia vo výške 50% základnej mzdy mesačne
Termín nástupu: 01.06.2018
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • prezentovanie spoločnosti pri komunikácii so zákazníkmi
  • prijímanie telefonických objednávok
  • podávanie informácií o poskytovaných službách
  • vkladanie dát do databázy

Iné výhody

  • pracovné miesto v renomovanej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
  • zaujímavá práca v mladom dynamickom kolektíve
  • odborné zaškolenie
  • možnosť ďalšieho kariérneho rastu v rámci spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Požadovaná prax

1

  • príjemné vystupovanie a kultivovaný prejav
  • silná orientácia na zákazníka
  • profesionálny a zodpovedný prístup k pracovným povinnostiam
  • entuziastická povaha so živým záujmom o prácu a dianie vo firme
  • prax s prácou obdobného typu výhodou

Expresná doručovateľská služba s medzinárodnou pôsobnosťou

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Doprava, logistika

Žiadosti spolu s pracovným životopisom zasielajte e-mailom na uvedenú adresu s referenčným označením pracovník call centra.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Iba vybratí uchádzači budú telefonicky, resp. e - mailom pozvaní na osobný pohovor.
Zaslaním svojej žiadosti nám dávate súhlas ku spracovaniu Vašich osobných údajov.

Slovak Parcel Service, s.r.o., Authorised Service Contractor for UPS
Senecka cesta 1
900 28 Ivanka pri Dunaji
ID: 3389536   Dátum zverejnenia: 15.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   640,- + prémia vo výške 50% základnej mzdy mesačne