Manipulant (skladník) Nitra

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Nitra
Ponúkaný plat (brutto): 550,- + prémia vo výške 50% základnej mzdy mesačne
Termín nástupu: asap
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • fyzická manipulácia so zásielkami a ich
spracovanie
  • triedenie zásielok
  • práca so skenerom a interným programom

Iné výhody

  • práca v stabilnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

  • dobrá fyzická kondícia
  • chuť pracovať manuálne
  • práca na zmeny (aj nočná práca)
  • flexibilita
  • zodpovednosť
  • prax v práci s vysokozdvižným vozíkom spolu s preukazom spôsobilosti výhodou

Expresná doručovateľská služba s medzinárodnou pôsobnosťou

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Doprava, logistika

Žiadosti spolu s pracovným životopisom zasielajte e-mailom na uvedenú adresu s referenčným označením pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybratí uchádzači budú telefonicky, resp. e-mailom pozvaní na osobný pohovor. Zaslaním Vašej žiadosti nám dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.

Slovak Parcel Service, s.r.o., Authorised Service Contractor for UPS
Senecka cesta 1
900 28 Ivanka pri Dunaji
ID: 3388038   Dátum zverejnenia: 14.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   550,- + prémia vo výške 50% základnej mzdy mesačne